Plener komunijny Mai

Fotograf na komunia

Fotograf komunijny Lubin - reportaż komunijny

Niezapomniany plener komunijny w Ogrodzie Dendrologicznym Przelewicach – czasami warto pojechać na plener komunijny w wymarzone miejsce. Fotograf komunijny Lubin – na pierwszym planie rodzina, a w tle komunia i biała suknia.  Przelewice a raczej Ogród Dendrologiczny to cudowne miejsce szczególnie o tej porze roku.
I jeszcze jedno, to co najważniejsze w zdjęciach – ludzie. Wspaniali.
Dajcie się porwać ich uśmiechom! I jeśli szukasz fotografa na komunię z okolic Lubina to jesteś we właściwym miejscu.

Lubin fotograf

Reportaż komunijny indywidualny to zapis najważniejszych momentów z tego wyjątkowego dnia. Razem z rodzicami dziecka ustalam plan dnia i kiedy warto bym była i uchwyciła wyjątkowość chwili. Co ważne podczas reportażu komunijnego, zawsze chętnie dziele się doświadczeniem zdobytym przez wiele lat pracy podczas fotografii komunijnej. Dlatego często rodzice mogą uzyskać ode mnie np. informację, że zdecydowanie lepiej komunijne zdjęcia rodzinne wykonać po obiedzie gdzieś w zielonym zakątku pod salą lub pod domem niż pod kościołem, pod którym zaraz po komunii jest zazwyczaj bardzo dużo ludzi. Zawsze chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania związane z organizacją dnia komunijnego.

komunia fotograf

Reportaż komunijny - ile trwa

Zazwyczaj rozpoczynam zdjęcia komunijne jeszcze w domu kiedy dziecko ubiera się w garnitur lub albę z pomocą rodziców. To szczególny moment kiedy atmosfera w domu zazwyczaj jest podniosła i wspaniale te emocje zostają na fotografiach -piękna pamiątka na całe życie. Następnie jestem pod kościołem z dzieckiem i podczas uroczystego obiadu. Po obiedzie lub podczas zachodu słońca tego dnia wykonuję sesję plenerową we wcześniej ustalonym z rodzicami miejscu. Po obiedzie jest również czas na pamiątkowe zdjęcia z rodziną

Często cały reportaż trwa praktycznie cały dzień, bo może zaczynać się już o 9 tej rano w domu podczas przygotowań a kończyć się może o zachodzie słońca podczas sesji plenerowej. Czas w tym dniu jest wyjątkowo elastyczny.

Komunia 2023

Jako fotograf komunijny Lubin poza reportażami komunijnymi indywidualnymi wykonuję dla Państwa sesje plenerowe komunijne jak również reportaże komunijne dla całych grup/klas.

Pytania o cennik fotografii komunijnej grup proszę kierować na maila lub można skorzystać z formularza kontaktowego na dole strony.

Natomiast cennik fotografii komunijnej indywidualnej można znaleźć pod linkiem lub bezpośrednio proszę kontaktować się ze mną na maila lub przez formularz kontaktowy lub Facebooka.

Formularz kontaktowy