Fotografia eventowa – Targi Hobby

Event fotograf na targi

Fotografia targowa - Targi Modell - Hobby - Spiel Leipzig 2021

Fotografia eventowa – Targi Hobby a dokładnie Targi Modell-Hobby-Spiel odbyły się w Lipsku w terminie 1-3 października 2021. W targach wzięło udział 320 wystawców z 11 krajów. Doświadczyć można było podczas targów takich atrakcji jak: akrobacje na rampie na BMX oraz deskorolce, setki metrów makiet z modelami kolejowymi, jak również modele samochodów ciężarowych, dodatkowo przedstawione zostały modele samolotów ale także pokaz możliwości zabawy z jojo, do tego istniała możliwość zagrania w niezliczoną ilość gier planszowych/stołowych. Fotografia eventowa – Targi Hobby to wspaniałe doświadczenie dla całej rodziny.

Miałam tą wyjątkową możliwość uwiecznienia tej zdumiewającej imprezy eventowej na fotografiach. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z krótkim reportażem.

Fotograf na event

Fotograf na imprezę czy event firmowy to gwarancja zapisania na kartach fotografii ważnych dla firmy czy marki wydarzeń. Naturalną i częstą praktyką jest dalsze wykorzystywanie wykonanych podczas eventu zdjęć do celów promocyjnych i marketingowych firmy. Fotografia eventowa to inwestycja w przyszłość firmy. 

Zapraszam do zapoznania się z moim bogatym portfolio eventowym

Wykonuję reportaże z eventów takich jak targi ale również festiwale czy jubileusz firmy. W mojej ofercie znajdziecie Państwo również fotografię biznesową – portretowe zdjęcia biznesowe.

W przypadku zainteresowania moja fotografią proszę o kontakt. Każdorazowo wykonuję indywidualnej wyceny biorąc pod uwagę potrzeby klienta. Podstawowy cennik znajdziecie Państwo pod wcześniejszym linkiem.

Zapraszam również do zapoznania się z referencjami oraz opiniami klientów indywidualnych.  

Dotychczas brałam udział m.in. w takich eventach jak:
– Targi Agra 2019 w Leipzig
– Festiwal FolkArt 2019
– Targi Motocyklowe 2019 Leipzig
– Sudecki Festiwal Minerałów 2019
– Targi Książki i Komiksu 2019 Leipzig
– Wave Gotic Treffen w latach 2015, 2018, 2019

Ponadto współpracowałam z firmami podczas promocji nowych linii produktów czy otwarciu nowych oddziałów i eventów im towarzyszących, brałam udział również w imprezach jubileuszowych, czy imprezach organizowanych dla rodzin pracowników. 

Współpracuję również z firmami wykonując fotografie biznesowe/promocyjne hal produkcyjnych czy zakładów usługowych. Kilkukrotnie brałam również udział w imprezach sportowych.

Jeden komentarz do „Fotografia eventowa – Targi Hobby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *