Bukowińskie Spotkania i FolkArt 2019 w Lubaniu

Fotografia portretowa

Fotografia eventowa

Fotografia biznesowa

Bukowińskie Spotkania

czyli… 30. Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny realizowany w 2019 roku w czterech krajach. Jako fotograf eventowy nie często mam tą przyjemność fotografować festiwal folklorystyczny, miejsce gdzie muzyka, śpiew, wspólna kultura, pochodzenie łączą setki osób.

FolkArt 2019 Lubań

XVI edycja Lubańskiego Festiwalu Folklorystycznego, w którym udział wzięło wiele zespołów folklorystycznych z całego regionu. To była prawdziwa fotograficzna uczta, pierogi w wydaniu regionalnym, ciasta i nawet były wspaniałe gołąbki z ryżem i grzybami. Tym razem poza śpiewem, tańcem były również zapachy i smaki. I przede wszystkim, najważniejsze, nie byłoby tego tego wszystkiego gdyby nie ci wspaniali ludzie.

Ludzie

To najwspanialszy element tej imprezy. To wszystko dzięki nim! Dzięki ich miłości do kultury. Oby

Pasja

Zarówno na Bukowińskich Spotkaniach jak i na FolkArt 2019 pasję można było wręcz dotknąć. Pasję do tańca, do śpiewy, do muzyki. Cieszę się, że jako pasjonatka fotografii mogłam poznać tych wyjątkowych ludzi. Dzięki! 

Fotografia eventowa podczas takich imprez jak przedstawione powyżej, to wspaniała promocja regionu i miasta. Promocja miasta jak i całego regionu zaczyna się już od mieszkańców a kończy na ludziach zainteresowanych daną tematyką z całej Polski czy nawet Europy. W dobie internetu i social mediów zdjęcia to najlepszy sposób na dotarcie do odbiorów, to także najlepszy sposób na przedstawienie, ukazanie siebie – i mam tu na myśli fotografie wizerunkową ale również fotografie biznesową. 

Zapraszam do zapoznania się z moim szerokim portfolio fotografii eventowej oraz biznesowej. Ofertę sporządzam każdorazowo indywidualnie biorąc pod uwagę czas w jakim fotografuję podczas eventu jak również ilość zdjęć, która zostanie przekazana po wykonaniu usługi. W przypadku pytań proszę o kontakt. 

Kontakt