Fotografia festiwalowa

Publikacje Magdaleny Mieńko

Fotografia eventowa - Sudecki Festiwal Minerałów

Fotografia festiwalowa – Sudecki Festiwal Minerałów miał miejsce w lipcu 2019 r. a mamy wrzesień i wciąż odbija się szerokim echem w całej europie a przede wszystkim w świecie pasjonatów mineralogicznych. Tym samym w ostatnim numerze czasopisma Mineralien Welt – najlepszym magazynie mineralogicznym w Europie –  możecie znaleźć szeroko opisany – imprezę eventową – SFM 2019 w Lubaniu. A dlaczego o tym piszę?

Głównie dlatego, że w tymże artykule widnieją moje fotografie wykonane właśnie podczas SMF 2019. Dla fotografa druk fotografii w czasopiśmie czy gazecie to zawsze jest wyróżnienie. Niezmiernie mnie to cieszy i napędza do dalszej pracy.

Zapraszam do zapoznania się z całością fotoreportażu z Sudeckiego Festiwalu Minerałów  2019 w Lubaniu.

Fotografia festiwalowa inaczej zwana fotografia eventową to jedno z najlepszych narzędzi promocyjnych, które odbija się szerokim echem nawet wiele tygodni po imprezie. Jak widać powyżej event miał miejsce w lipcu a fotografie pracują jeszcze we wrześniu ale to nie koniec. Bo z doświadczenia wiem, że największą pracę wykonają promując przeszłoroczną imprezę. 

Dzisiaj fotografia to łącznik między firmą (a w tej sytuacji miastem) a klientem. Moja oferta fotografii eventowej skierowana jest przede wszystkim do firm ale również instytucji państwowych takich jak miasta, powiaty, czy całe województwa. Często właśnie te ostatnie podmioty organizują potężne imprezy, eventy, festiwale mające na celu promowanie regionu, w tym wszystkim zapominając o profesjonalnej fotografii. 

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Adres

ul. Runek Sukiennice- 19
59-800 Lubań

Kontakt

+48 605 734 792
mienkophoto@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *