• +48 605 734 792
  • +49 179 2360971

Fotografia ślubna – Ewa i Tomasz

Fotograf ślub Lubin

Fotografia ślubna – Ewa i Tomasz

Fotografia ślubna

może mieć wiele wymiarów, interpretacji. Tu w Krzeszowie wymiar był jeden a interpretacja zupełnie zbędna. Już wyjaśniam dlaczego i zacznę od końca. Interpretację załatwiła Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krzeszowie, kto był zapewne wie, takie miejsca nie zdarzają się często nie tylko w Polsce ale i na świecie. I kiedy to w piękny słoneczny dzień witrażami wpada kolorowe światło wypełniając nie tylko nawy, a wraz z rozpoczęciem uroczystości odpalone zostają wszystkie światła, wiesz, że tu nie ma co interpretować, jest wspaniale, pięknie, jest bosko! Do tego w oczekiwaniu na młodych grają ograny z 1737 roku.. Drodzy Państwo właśnie dlatego uwielbiam fotografię ślubną – za te emocje! Moje i Wasze!

Pozwolę sobie zdradzić pewną historię, która ujęła mnie szczególnie.  Państwo Młodzi, Pani Ewa i Pan Tomasz wzięli ślub kościelny dokładnie w 20 rocznicę zawarcia ślubu cywilnego.

Dlatego też wymiar tego ślubu był tylko jeden, wymiar miłości!
Zobaczcie sami.

Jeśli podobają się Wam moje fotografie, zachęcamy do zapoznania się i skorzystania oferty. Wykonuję również sesje plenerowe, które mogą być dodatkiem do reportażu ślubnego. Zdjęcia ślubne mogą także odbyć się bez zamawiania pełnego reportażu z dnia ślubu.
Zapraszam do kontaktu.

Please follow and like us:
error
Magdalena Mieńko

Close
error

Podobało Ci się? Udostępnij :)