Sesja plenerowa Lubań

Amfiteatr w Lubaniu - sesja plenerowa

Park na Kamiennej Górze – Sesja plenerowa Lubań

Sesja plenerowa Lubań miała miejsce m.in. w Parku na Kamiennej Górze w Lubaniu. O Lubaniu pisałam chwilę wcześniej: tutaj.

Tego dnia fotografowałam pewną kobietę, z którą nie ukrywam znam się od dobrych 32 lat. Niezastąpiona babcia sześciorga wnucząt, matka trójki niezwykłych córek i żona swojego wspaniałego męża. A moja Ciocia.

Zawsze uśmiechnięta, radosna z niesamowitym optymizmem patrząca w przyszłość.

Dziękuję Ciocia!

Plenerowe sesje rodzinne

wykonuję głównie w najbliższym otoczeniu rodziny (choć zdarzają się wyjazdowe sesje rodzinne) a fotografie zachowane są w naturalnym klimacie. Rodzinna sesja plenerowa trwa od 1 godziny do nawet dwóch godzin, w zależności od ilości fotografii do wykonania oraz wielkości rodziny i wieku dzieci. Fotografie po sesji rodzinnej przekazuje zazwyczaj nie dłużej niż po 7 dniach. Pierwotnie przysyłane są one w postaci linku do prywatnej galerii chronionej hasłem, która znajduje się w w zakładce „Panel Klienta”. Następnie przesyłam link do pobrania zdjęć i przygotowuje płytą (jeśli taka znajdowała się w pakiecie). Płytę można odebrać osobiście lub też jest możliwość wysyłki pod wskazany adres.

Jak przygotować się do sesji rodzinnej?

Dobrym pomysłem jest zabranie ulubionych zabawek dzieci, nie zawsze, ale mogą się przydać. Ja również w swoim wyposażeniu posiadam wiele gadżetów, które często mają swoje zastosowanie w fotografii rodzinnej i dziecięcej. Dodatkowo warto zadbać o wygodny ubiór, ale więcej w tym temacie znajdziecie w artykule Jak ubrać się na sesje zdjęciową? Jeśli po po tych kilku krótki punktach będziecie mieli jakieś pytania z przyjemnością osobiście na nie odpowiem.

Zapraszam na Facebooka Magdalena Mieńko Photography

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *