Cennik

Fotografia ślubna cennik

Ceny zaczynają się od 1500 zł za zdjęcia w USC natomiast ceny reportaży ślubnych od 3990 zł, kliknij po więcej szczegółów oferty ślubnej lub napisz do mnie w formularzu na końcu strony.

Fotografia ślubna Lubin

Fotografia eventowa cennik

Fotografia biznesowa oraz eventowa – koszt uzależniony jest od ilości dni zdjęciowych lub godzin oraz ilości zdjęć. Natomiast fotografie przekazywane są w wersji elektronicznej do 48 godzin od zakończenia sesji zdjęciowej.

Sesje dziecięce i rodzinne cennik​

Koszt sesji rodzinnej oraz dziecięcej uzależniony jest przede wszystkim od ilości fotografii w pakiecie, ale również usług dodatkowych tj. album, fotoksiążka czy odbitki.

Sesja dziecięca Wrocław
Fotograf na komunia

Fotografia komunijna cennik

Wykonuję zarówno reportaże komunijne oraz sesje plenerowe ale także fotografuję całe komunie. Kliknij więcej aby dowiedzieć się o szczegółach oferty komunijnej lub napisz do mnie w formularzu na końcu strony.

Fotografia studniówkowa cennik

Cena fotografii studniówkowej uzależniona jest od ilości par na balu. 
Oferta zawiera:
– fotoreportaż od Poloneza do 1 w nocy
– 350 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
– zdjęcia grupowe, klasowe
– galeria chroniona hasłem na stronie mienko.pl na okres 1 miesiąca

Cena za parę – 85 zł
powyżej 50 par –  80 zł
powyżej 80 par – 70 zł

Fotograf na studnówkę

Zaprezentowane cenniki na tej stronie cą całkowicie elastyczne dlatego też każdorazowo sporządzam indywidualną ofertę. I tak np. kiedy decydujesz się na ślubny Pakiet Srebrny a on nie zawiera fotoalbumu oczywiście nie oznacza że nie możesz go mieć! Możesz mieć i Pakiet Srebrny i album. Podobnie z sesjami rodzinnymi czy dziecięcymi.

Jeśli masz jakieś pytania lub marzysz o czymś a cennik tego nie zawiera napisz do mnie lub znajdź mnie na Fb.

Fotografuję również targi krajowe oraz zagraniczne dlatego też każdorazowo fotografię targową wyceniam indywidualnie biorąc pod uwagę ilość zdjęć do przekazania ale także czas pracy na stoisku oraz lokalizację imprezy targowej. Fotografie targowe przekazywane są maksymalnie po 48 godzinach w formie elektronicznej linkiem do  pobrania. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi na zachowanie wysokiej jakości przekazywanych fotografii ale również na bardzo szybką realizację usługi oraz wyjątkowo krótki czas przekazania fotografii. Dlatego też te lata nauki i doświadczenia zdobywanego w niezliczonej ilości imprez dają mi możliwości dzisiaj przekazywania materiału praktycznie natychmiast po evencie lub na życzenie, nawet w czasie jego trwania.

Formularz kontaktowy