Cennik

Fotografia ślubna cennik

Ceny zaczynają się od 1200 zł za zdjęcia w USC.

Ceny reportaży ślubnych od 3500 zł

Fotografia ślubna Lubin

Fotografia eventowa cennik

Fotografia biznesowa, eventowa – koszt uzależniony jest od ilości dni zdjęciowych oraz wielkości pakietu zamówionego pakietu zdjęć. Fotografie przekazywane są w wersji elektronicznej do 48 godzin od zakończenia sesji zdjęciowej.

Sesje dziecięce i rodzinne cennik​

Koszt sesji rodzinnej czy dziecięcej uzależniony jest przede wszystkim od ilości fotografii w pakiecie, ale również usług dodatkowych tj. album, fotoksiążka czy odbitki.

Sesja dziecięca Wrocław
Fotograf na komunia

Fotografia komunijna cennik

Wykonuję zarówno reportaże komunijne, sesje plenerowe ale także fotografuję całe komunie.

Fotografia studniówkowa cennik

Cena fotografii studniówkowej uzależniona jest od ilości par na balu. 
Oferta zawiera:
– fotoreportaż od Poloneza do 1 w nocy
– 350 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
– zdjęcia grupowe, klasowe
– galeria chroniona hasłem na stronie mienko.pl na okres 1 miesiąca

Cena za parę – 85 zł
powyżej 50 par –  80 zł
powyżej 80 par – 70 zł

Fotograf na studnówkę

Zaprezentowane cenniki na tej stronie cą całkowicie elastyczne i każdorazowo sporządzam indywidualną ofertę. I tak np. kiedy decydujesz się na Pakiet Srebrny na ślub a on nie zawiera fotoalbumu, nie oznacza że nie możesz go mieć! Możesz mieć i Pakiet Srebrny i album. Podobnie z sesjami rodzinnymi czy dziecięcymi.

Jeśli masz jakieś pytania lub marzysz o czymś a cennik tego nie zawiera napisz do mnie lub znajdź mnie na Fb.

Fotografuję również targi krajowe oraz zagraniczne – każdorazowo fotografię targową wyceniam indywidualnie biorąc pod uwagę ilość zdjęć do przekazania, czas pracy na stoisku oraz lokalizację imprezy targowej. Fotografie targowe przekazywane są maksymalnie po 48 godzinach w formie elektronicznej linkiem do  pobrania. W przepadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Moje wieloletnie doświadczenie to poza jakością, czasem przekazania fotografii największy atut. I dokładnie te lata nauki i doświadczenia zdobywanego w niezliczonej ilości imprez dają mi możliwości dzisiaj przekazywania materiału praktycznie natychmiast po evencie lub na życzenie, nawet w czasie jego trwania.