Blog fotograficznyFotograf Wrocław

Fotografia studniówkowa

Fotografia studniówkowa Wrocław

Fotografia studniówkowa cennik

Fotograf na studniówkę

Szukasz fotografa na studniówkę to jesteś we właściwym miejscu. Moje wieloletnie doświadczenie w fotografii to gwarancja wspaniałej pamiątki w postaci niezapomnianych zdjęć ze studniówki.

Jak działam?

Do dwóch klas, tj. około 50 par, pracuję samodzielnie. Jeśli klas jest więcej niż dwie, pracuję w duecie tzn. na 2 lub 3 fotografów. A to wszystko po to by Wasza pamiątka była na najwyższym poziomie i aby każdy ważny moment został uwieczniony.

Jak dokonać rezerwacji terminu?

Napisz do mnie podając datę i miejsce studniówki oraz ilość uczniów. Jeśli chcesz wiedzieć natychmiast czy Twój termin mam jeszcze wolny to zadzwoń
Po ustaleniu szczegółów sporządzam umowę na wykonanie fotografii studnówkowej.

Fotografia studniówkowa 2020

Fotografia studniówkowa – cóż to był za wieczór!! Drodzy Państwo serdecznie zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami ze Studniówki jednej z Legnickich szkół.

Bawiłam się wybornie. Oczywiście mam na myśli fotografię nie taniec, choć muzyka była również wyborna i nogi się rwały, oj rwały!

Fotografia studniówkowa

zdarza się podobniej jak ślub – raz w życiu. Dlatego warto wcześniej zarezerwować termin u fotografa by pamiątka z tego wyjątkowego dnia pozostała z Wami na zawsze.

Adres

ul. Runek Sukiennice- 19
59-800 Lubań

Kontakt

+48 605 734 792
mienkophoto@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *