O mnie

Kilka słów o mnie. Nazywam się Magdalena Mieńko i serdecznie witam Państwa na mojej stronie przeznaczonej mojej największej pasji fotografii.
Fotografią zajmuję się od przeszło 10 lat, wtedy to pierwszy raz kupiłam swój własny aparat. Był to zwykły kompakt i można stwierdzić, że to on zapoczątkował moją przygodę z fotografią. Pierwotnie były to głównie zdjęcia podróżnicze, morze, góry z czasem ulica i tak trafiłam na ludzi. Każdy człowiek niesie w sobie historię, inną i niepowtarzalną i właśnie to jest moją drogą w fotografii. Uchwycić emocje, przeżycia na zdjęciu. Wykonuję dla Państwa zdjęcia ślubne wraz z sesjami plenerowymi, sesje narzeczeńskie i sesje par. Jak również reportaże z narodzin, sesje ciążowe, noworodkowe czy dziecięce. Posiadam własne mobilne studio fotograficzne, jestem w stanie wykonać sesję praktycznie w każdych warunkach.

O mnie - Mieńko Fotografia


Teraz słów kilka o mojej pracy. Pracuję na profesjonalnych lustrzankach marki Nikon i jasnych obiektywach, które to zapewniają wysoką jakość obrazu:
Nikon D7200 i Nikon D5600
Sigma 14mm f/1.8 Art
Nikkor 35mm f.1.8
Tamron 70-200mm f/2.8
Do tego dwie lampy reporterskie.

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie z głową pełną pomysłów, ale i otwarta na pomysły klientów jeśli takie mają. Co wyróżnia mnie pośród innych fotografów? Oczywiście poza dziesięcioletnim doświadczeniem i jakością, która jest dla mnie niebywale istotna, wyróżniają mnie emocje, bliskość, uśmiech.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz zakładką Publikacje/Media. Więcej o mnie możecie dowiedzieć się również na fanpage Magdalena Mieńko Photography gdzie serdecznie zapraszam.

Jeśli podoba Ci się mój blog, zostaw proszę komentarz, zalajkuj stronę, udostępnij linka znajomym 🙂

Zapraszam do współpracy.