O mnie

O mnie

O mnie

Nazywam się Magdalena Mieńko jestem profesjonalną fotografką z duszą artysty – co to oznacza, dokładnie to, że specjalizuje się w fotografii eventowej i ślubnej ale także uwielbiam fotografię manipulowaną w której spełniam się artystycznie. 
Fotografią zajmuję się od przeszło 12 lat, wtedy to pierwszy raz kupiłam swój własny aparat. Był to zwykły kompakt i można stwierdzić, że to on zapoczątkował moją przygodę z fotografią.

Pierwotnie były to głównie zdjęcia podróżnicze, morze, góry z czasem ulica i tak trafiłam na ludzi:) Każdy człowiek niesie w sobie historię, inną i niepowtarzalną i właśnie to jest moją drogą w fotografii. Uchwycić emocje, przeżycia na zdjęciu. Wykonuję dla was zdjęcia ślubne, sesje plenerowe, sesje narzeczeńskie i sesje par. Jak również reportaże z narodzin, sesje ciążowe, noworodkowe czy dziecięce. Posiadam własne mobilne studio fotograficzne, jestem w stanie wykonać sesję biznesową praktycznie w każdych warunkach – co daje ogromne możliwości w sesjach korporacyjnych w siedzibach firm.

Poza tym jeśli właśnie nie fotografuję ślubu czy eventu to można mnie znaleźć w naturze fotografującą ptaki. To nie koniec, jeśli nie ma mnie w chwili wolnej nawet w lesie to jest duże prawdopodobieństwo że jestem w podróży – podróżowanie, odkrywanie, przeżywanie i fotografowanie to definicja mnie.

Jak pracuje? Jakbym miała opisac to jednym słowem napisałabym kontaktowo. Moim zdaniem komunikacja podczas sesji, czy podczas ustalania szczegółów ślubu czy grupowej komunii to podstawa. Myślę, że spokojnie mogę napisać, że otwartość to klucz do udanej sesji. I to zarówno podczas fotografii eventowej, gdzie z jednej strony muszę być niewidzialnym punktem imprezy a z drugiej strony uczestniczyć w niej na tyle intensywnie by na fotografiach oddać emocje jej towarzyszące. Zupełnie inaczej wykonuję fotografię ślubną, szczególnie  podczas wesela, gdzie jestem blisko weselników co daje mi możliwość uchwycenia całego spektrum emocji i zdecydowanie można to dostrzec na moich fotografiach.

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie z głową pełną pomysłów, ale i otwarta na pomysły klientów. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz zakładką Publikacje/Media. Więcej o mnie możecie dowiedzieć się również na fanpage Magdalena Mieńko Fotografia gdzie serdecznie zapraszam.

Gdzie fotografuję?

I to jest wspaniałe w mojej pracy, że fotografuje tam, gdzie klient sobie życzy:) Jestem otwarta na wszelkie sugestie i propozycje, jeśli marzy wam się sesja w górach (nawet Alpach), lub też o zachodzie słońca w polu maków, albo jeśli masz firmę i ekonomiczniej będzie jeśli to ja dojadę do Warszawy, Gdańska czy Poznania na sesje biznesową twoich pracowników, to jestem. Najbliżej mam województwo dolnośląskie, gdzie znajduje się jedno z moich miejsc na Ziemi. 

Fotografuję śluby i wykonuję sesje ślubne w takich miastach jak:

Wrocław, Lubin, Bolesławiec, Legnica, Głogów, Lubań, Wałbrzych, Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Karpacz, Leśna, Oleśnica, Kamienna Góra, Złotoryja, Chojnów, Kowary, Milicz, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Kąty Wrocławskie, Jawor, Świerzawa, Olszyna, Bolków, Poznań, Łódź, Trzebnica, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Świebodzice, Polkowice 

Fotografia manipulowana

Od dłuższego czasu, pochłania mnie również fotografia manipulowana. To jest ten obszar, którym wyrażam siebie porzez fotografię i choć być może na pierwszy rzut oka wydawac by się mogło, że fotografie to proste odbicie lustrzane to w rzeczywistości, żadna fotografia nie jest symetryczna. Każda fotografia nadany ma tytuł zgodny z sensem obrazu. Niebywale istotny jest dla mnie sens jaki niosą za sobą te fotografie. Jeśli interesuje Cię ten kawałek mojej twórczości zapraszam do strony Art – tutaj można znaleźć namiastkę moich prac, a zdecydowaną większość można doświadczyć na stronie Artmajeur

Więzy

Więzy (2021)

Formularz kontaktowy