Art

Więź (2021)
Więź, która tworzy się między dzieckiem a rodzicem, jest fundamentem zdrowia psychicznego i istotnie wpływa na zdrowy rozwój społeczny. Przywiązanie jest głęboką i trwałą emocjonalną więzią, która łączy dwie osoby bez względu na czas czy miejsce (Bowlby, 1969).
I mimo, że widzicie na fotografii jakby dwie takie same połówki to gwarantuje, że one takie same nie są. Zupełnie jak ludzie.

Okruchy samotności (2012)
Samotność można widzieć jako czarną dziurę, ale to co po samotności zostaje nie jest czarne, to doświadczenie życiowe dające nową perspektywę patrzenia na swoje życie. Ta czarna dziura, to ból, który może odejść a zostaną po nim tylko okruchy samotności.

Rodzina (2022)
Rodzina, rodzice, dzieci, bliskość, przywiązanie, wspólne doświadczenia, te zbliżające i oddalające. Rodzina to grupa społeczna na której opiera się całe społeczeństwo.

Schody (2018)
Wielopoziomowe okrągłe schody życia, z możliwością zmiany poziomów lub bez takiej możliwości. Ty ustalasz zasady. Czy one w ogóle są okrągłe?

Zaginiona (2018)
W blasku świateł, pulsie miasta i tempie życia człowiek może zaginąć, zatracić się. Zupełnie jak postać na fotografii.

Wielkość człowieka (2022)
Zagubieni w pędzie życia, zatracamy się w wyobrażeniu na swój temat, a wystarczy odrobina natury by dostrzec jak wielki jest człowiek.

Kolorowy Watykan (2018)
Dachy Watykanu, sprawiające wrażenie równych i uporządkowanych – symetrycznych, choć w rzeczywistości symetryczne nie są. A kolor to definitywnie jest to coś czego na pierwszy rzut oka nie widać, ale wystarczy zmrużyć oczy.