Opinie

Opinie zabrane z fanpage Magdalena Mieńko Fotografia, portalu Oferteo oraz Fotoszukacz oraz wizytówki Google.

Karolina – Gorąco polecam! Świetna atmosfera podczas sesji, profesjonalne podejście do pracy, widać że Pani Magda kocha to co robi i robi to z wielką pasja. Zdjęcia świetne! POLECAM !!!

Kamila – Prześliczne wykonane zdjęcia polecam wszystkim.

Monika – Chcielibyśmy podziękować za profesjonalizm, niebanalne pomysły, doskonałą współpracę i nieocenione wspomnienia w postaci zdjęć. Cóż więcej możemy powiedzieć, gdy efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. GORĄCO I SZCZERZE POLECAMY !!!

Weronika – Piękne zdjęcia i profesjonalne podejście Pani Magdy do swojej pracy! Serdecznie polecam 🙂

Łukasz – Miałem styczność z tą Panią podczas studniówki. Pełen profesjonalizm, dobre podejście do gości na imprezie, bardzo kreatywne pomysły na zdjęcia! w 1000% polecam.

Izabela – Super fotograf, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, a efekt jest fantastyczny, tego własnie szukałam 🙂 POLECAM

Kinga –  Super miło spędzony czas, profesjonalne podejście do klienta, a przede wszystkim widać pasję w tym co robi! Jeszcze raz wielkie dzięki i mam nadzieję do następnego razu już niedługo.

Mari – Sesja w plenerze przebiegła w bardzo miłej atmosferze, z masą uśmiechu i pozytywnej energii. Kreatywna, pozytywna, specjalistka w swoim fachu!  Zdjęcia mistrzostwo 🙂 Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Gosia – Polecam, super klimat w czasie sesji i luźna atmosfera a przy tym pełen profesjonalizm. Jeszcze raz polecam.

Sesja plenerowa Lubin

Opinie

Dorota – Bardzo serdecznie polecamy Magdę, pełen profesjonalizm, precyzja, podejście, świetny kontakt. Oraz bardzo szybka realizacja . Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Elżbieta – Zdjęcia nam się bardzo podobają! Świetna robota! Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy

Tomasz – Super fotografie! Polecam

Mariola – Super klimat i atmosfera;) Zdjęcia rewelacja! Gorąco polecam!! Do następnego Magda;)

Joanna – Dziękujemy serdecznie za zdjęcia, są bardzo ładne, masz dobre oko! Pozdrawiamy.

Serdecznie zapraszam!
Kontakt

Kontakt