Fotografia rodzinna i dziecięca

Sesja dziecięca Wrocław
Fotografia rodzinna i dziecięca

Radość bez limitu | Sesja rodzinna

Fotografia rodzinna Lwówek
Fotografia rodzinna

Plenerowa sesja rodzinna Lubań | Kopalnia bazaltu

Rodzinna sesja Lubin | Sesja w parku

Fotografia dziecięca Lubań

Sesja zdjęciowa - Fotografia rodzinna

"Magda - otwarta na pomysły, z fajnym podejściem do dziecka. Super atmosfera, piękne zdjęcia i szybka realizacja. Godna polecenia."
Agnieszka

Fotografia dziecięca

Dlaczego warto zrobić profesjonalną sesję fotograficzną swojemu dziecku?

Jest tak naprawdę tylko jeden powód. Dzieciństwo ma się tylko raz i ono bardzo szybko mija. Tylko raz ma się roczek, tylko jeden raz idziemy do pierwszej klasy, tylko jeden raz przyjmujemy pierwszą komunię, czy bierzemy chrzest. Tylko jeden jedyny raz Twojemu dziecku wypadły właśnie dwie jedynki z przodu i tak uroczo wygląda, tylko jeden jedyny raz właśnie kwitną maki a Twoje dziecko ma pięć lat i tak wspaniale wyglądałoby gdzieś w środku pola o zachodzie słońca.
Chodzi o tą jedną chwilę, moment, by ją złapać i uwiecznić na zawsze.
Warto.

Miejsce wykonania sesji rodzinnej?

Fotografię rodzinną wykonuję przede wszystkim w plenerze. Miałam okazję wielokrotnie wykonywać sesje
w miejskich parkach, na wspaniałych polach za domem jak również w kopalni bazaltu czy nad jeziorem. Dodatkowo wykonuje również fotografie lifestyle w Waszych domach. Charakteryzują się one niepotarzanym klimatem, który panuje w domu, w każdym innym, w każdym wyjątkowym. Fotografie lifestyle to przede wszystkim naturalność i swoboda. Nie ma ustawiania, pozowania, kreowania fotografii – jesteście Wy w Waszym domu i jestem ja, która za pośrednictwem aparatu przeleje i uwieczni atmosferę Waszego domu.

Rodzinne sesje plenerowe to również sesje ciążowe w plenerze, ale i sesje brzuszkowe w domu – właśnie lifestyle,  sesje na roczek ale i sesje z okazji rocznicy ślubu.
Więcej moich fotografii.

Ile trwa rodzinna sesja fotograficzna?

Sesja rodzinna w plenerze trwa zazwyczaj od 1,5 godziny do nawet 4 godzin. Czas w dużej mierze uzależniony jest od dzieci obecnych na sesji. Tego jak one się czują przed obiektywem oraz tego jak szybko otworzą się na zdjęcia. Z doświadczenia powiem, że zazwyczaj nie trwa to zbyt długo i zazwyczaj dzieci komfortowo czują się przed aparatem już po kilkunastu minutach.

Jak się ubrać na sesję zdjęciową?

Jednym z najczystszych pytań zadawanych przed sesją jest: Jak ubrać się na sesję zdjęciową? I bardzo dobrze, że o to pytacie bo to ważne, a bluzka w czerwone groszki może mieć olbrzymi wpływ na zdjęcie – niekoniecznie pozytywny. W linku powyżej odpowiadam na to pytanie, ale gdyby jednak nie do końca, śmiało piszcie do mnie bezpośrednio na maila.

Kontakt