Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna to jedna z najwspanialszych rzeczy jakie mogą przydarzyć się fotografowi

Szukasz fotografa ślubnego? Kogoś, kto do każdego ślubu podchodzi indywidualnie, kogoś kto wysłucha Twoich pomysłów, lub podpowie, gdzie pojechać na plener ślubny, kiedy zdobić sesje poślubną i czy warto zrobić sesje narzeczeńską. Dlaczego to właśnie ja powinnam zostać Twoim fotografem ślubnym? Bo dla mnie uczestnictwo w tym jakże wyjątkowym i uroczystym dniu jakim jest ślub, możliwość zapisania tego na kartach fotografii dla Was Młodych, to dla mnie ogromny zaszczyt. Tego dnia jestem do Waszej dyspozycji, jestem tylko dla Was, a Wasz ślub jest tym jedynym, najważniejszym tego dnia.

Przygotowania do ślubu
Fotograf Wrocław

Fotografia ślubna - sesja plenerowa

Ślubne sesje plenerowe wykonuję od morza aż pod tatry, ale nie tylko. Wspaniałym pomysłem jest farma alpak, czy prawy brzeg Bobru w okolicach Bolesławca. Idealnym miejscem na sesje plenerową jest również kamieniste wybrzeże Majorki czy piękne wydmy w naszym pięknym Słowiańskim Parku Narodowym.

Sesja ślubna w górach

Ta niezapomniana sesja śluba plenerowa została wykonana w Karkonoskim Parku Narodowym a dokładnie u podnóża Łabskiego Szczytu.

Czym charakteryzują się moje zdjęcia ślubne?

Uśmiechem

Jeśli szukasz fotografa który uchwyci szczęście, radość i miłość, który po prostu będzie robił zdjęcia chwytając emocje i przepuszczając je przez obiektyw to jesteś pod dobrym adresem! Poniżej znajduje się namiastka moich możliwości.
Wykonuję reportaże ślubne, które zaczynają się od przygotowań i kończą na oczepinach. Ale nie tylko. Sesje ślubne zawsze konsultuję z klientem, słucham o potrzebach, o marzeniach, ofertę buduję indywidualnie. Zatem jeśli planujesz mały ślub, gdzieś w górach na kilkanaście osób i potrzebujesz zdjęć z kościoła i z gośćmi to oczywiście przyjadę. Jeśli Twoim marzeniem jest bym uwieczniła jak pijesz pierwsza kawę w dniu ślubu lub jak fryzjerka z najwyższą starannością robi upięcie, to ja będę i w tych momentach. Jeśli potrzebujesz sesji plenerowej nad morzem to jesteś właśnie na bardzo dobrej drodze by ją mieć. Więcej moich realizacji możesz zobaczy na moim blogu fotograficznym.
Powinnam wspomnieć jeszcze o jednym szczególnie istotnym aspekcie w fotografii. A mianowicie o efekcie końcowym. Zdjęcia przekazuję zazwyczaj (chyba, że klient życzy sobie inaczej) w formie elektronicznej i papierowej czyli odbitki. Odbitki które otrzymują Państwo są najwyższej jakości, co tyczy się również albumów.
I jeszcze jedno. Uśmiech!:)

Ślub w Leśnej

Ile kosztuje fotograf na wesele?

Fotografia ślubna porfolio
Ewa Wisniewska
Ewa Wisniewska
25/09/2021
Serdecznie polecam pracę Pani Magdy. Zdjecia wyszły bardzo ładne, pani Magda ma bardzo dobre oko jako fotograf i przy tym jest bardzo milom osoba, współpraca przebiegła bez zarzutów.
Sylwia Faltyn
Sylwia Faltyn
04/07/2021
Praca z Panią Magdą to przyjemność ?Pani Magda jest profesjonalną, miłą i bardzo skromną kobietą.Zdjecia wychodzą przepiękne, pamiątka z tego pięknego dnia na długie długie lata.Mam nadzieję że jeszcze będę mieć okazję pracować z Panią Magdą, takich ludzi zapamiętuje się ?Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam?
Damian M
Damian M
21/01/2020
Pełen profesjonalizm i świetne zdjęcia ?
Barbara Suszko-Kinder
Barbara Suszko-Kinder
20/11/2019
Wspaniała współpraca? Pani Magda otwarta na pomysły, sama z bardzo dobrymi koncepcjami? zdjęcia finalne przepiękne ? będą kolejne spotkania przy innych projektach?
Karolina Kojder
Karolina Kojder
06/11/2019
Gorąco polecam! Świetna atmosfera podczas sesji, profesjonalne podejście do pracy, widać że Pani Magda kocha to co robi i robi to z wielką pasja. Zdjęcia świetne! POLECAM !!!
Kamila Kuczyńska
Kamila Kuczyńska
21/08/2019
Prześliczne wykonane zdjęcia polecam wszystkim
Sylwia Domagała
Sylwia Domagała
25/06/2019
Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa z pełnym przekonaniem polecamy Panią Magdalenę! Jest super zaangażowaną i otwartą osobą, dzięki której mamy z mężem pamiątkę na całe życie w postaci pięknych zdjęć z naszego najważniejszego dnia:) Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!
Marieta Jędrzejewska
Marieta Jędrzejewska
01/06/2019
Polecam Panią Fotograf! 🙂 Bardzo dobry kontakt od pierwszego telefonu, super klimat na sesji, dziesiątki pomysłów i otwarcie na nasze pomysły, a po sesji w przeciągu tygodnia mieliśmy swoje zdjęcia. A zdjęcia.. WOW! Już nie wspomnę o jakości odbitek 🙂 Szczerze POLECAM!
Monika J
Monika J
30/05/2019
Chcielibyśmy podziękować za profesjonalizm, niebanalne pomysły, doskonałą współpracę i nieocenione wspomnienia w postaci zdjęć ? Cóż więcej możemy powiedzieć, gdy efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania ? GORĄCO I SZCZERZE POLECAMY !!!
Zdjecia ślubne Bolesławiec

Formularz kontaktowy