Fotografia ślubna

Reportaż ślubny

Fotografia ślubna to jedna z najwspanialszych rzeczy jakie mogą przydarzyć się fotografowi.

Szukasz fotografa ślubnego? Kogoś, kto do każdego ślubu podchodzi indywidualnie, kogoś kto wysłucha Twoich pomysłów, lub podpowie, gdzie pojechać na plener ślubny, kiedy zdobić sesje poślubną i czy warto zrobić sesje narzeczeńską. Dlaczego to właśnie ja powinnam zostać Twoim fotografem ślubnym? Bo dla mnie uczestnictwo w tym jakże wyjątkowym i uroczystym dniu jakim jest ślub, możliwość zapisania tego na kartach fotografii dla Was Młodych, to dla mnie ogromny zaszczyt. Tego dnia jestem do Waszej dyspozycji, jestem tylko dla Was, a Wasz ślub jest tym jedynym, najważniejszym tego dnia.

Sesja plenerowa

Ślubne sesje plenerowe wykonuję od morza aż pod tatry, ale nie tylko. Wspaniałym pomysłem jest farma alpak, czy prawy brzeg Bobru w okolicach Bolesławca. Idealnym miejscem na sesje plenerową jest również kamieniste wybrzeże Majorki czy piękne wydmy w naszym pięknym Słowiańskim Parku Narodowym. 

Fotografia ślubna Wrocław
Praca z Panią Magdą to przyjemność. Pani Magda jest profesjonalną, miłą i bardzo skromną kobietą. Zdjęcia wychodzą przepiękne, pamiątka z tego pięknego dnia na długie długie lata. Mam nadzieję że jeszcze będę mieć okazję pracować z Panią Magdą, takich ludzi zapamiętuje się. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam🙂
Sylwia


Jeśli wciąż nie przekonałam Cię do siebie zajrzyj proszę na Googla i zobacz jak oceniają mnie moim klienci.

Czym charakteryzują się moje zdjęcia?

Uśmiechem

Jeśli szukasz fotografa który uchwyci szczęście, radość i miłość, który po prostu będzie robił zdjęcia chwytając emocje i przepuszczając je przez obiektyw to jesteś pod dobrym adresem! Poniżej znajduje się namiastka moich możliwości.
Wykonuję reportaże ślubne, które zaczynają się od przygotowań i kończą na oczepinach. Ale nie tylko. Sesje ślubne zawsze konsultuję z klientem, słucham o potrzebach, o marzeniach, ofertę buduję indywidualnie. Zatem jeśli planujesz mały ślub, gdzieś w górach na kilkanaście osób i potrzebujesz zdjęć z kościoła i z gośćmi to oczywiście przyjadę. Jeśli Twoim marzeniem jest bym uwieczniła jak pijesz pierwsza kawę w dniu ślubu, jak fryzjerka z najwyższą starannością robi upięcie, to ja będę i w tych momentach. Jeśli potrzebujesz sesji plenerowej nad morzem to jesteś właśnie na bardzo dobrej drodze by ją mieć.
Powinnam wspomnieć jeszcze o jednym szczególnie istotnym aspekcie w fotografii. A mianowicie o efekcie końcowym. Zdjęcia przekazuję zazwyczaj (chyba, że klient życzy sobie inaczej) w formie elektronicznej i papierowej czyli odbitki. Odbitki które otrzymują Państwo są najwyższej jakości, co tyczy się również albumów.
I jeszcze jedno. Uśmiech!:)

Ile kosztuje fotograf na wesele?