Plener z alpakami

Sesja ślubna Lubań

Sesja plenerowa ślubna

Sesja plenerowa ślubna. Są tacy ludzie i są takie miejsca dla których warto wjeżdżać pod górkę na jedynce! 😀

Z pewnością ten dzień zapowiadał się na spokojny z w zupełności zaplanowany a jak było? Ta sesja plenerowa zostanie ze mną na zawsze z wielu względów. Przede wszystkim dwójka wspaniałych, otwartych i uśmiechniętych ludzi i już wiadomo, że sesja ślubna będzie interesująca. Po drugie miejsca. Nie miałam pojęcia gdzie odbędzie się sesja plenerowa po ślubie cywilnym, dostałam tylko krótką informację, że gdzieś mnie zabiorą. I zabrali! Końcówkę drogi moja niebieska strzała (czyt. auto) pokonywała na jedynce z uwagi na brak mocy 😀 Ale warto było, bo widok na jaki wyjechałam na szczycie wywołał we mnie kilkuminutowy krzyk zachwytu. Całe szczęście, że siedziałam jeszcze w samochodzie i mnie nie słyszeli :]

Później było jeszcze lepiej. Pan Młody ustawił całą sesję dziesiątkami pomysłów na ujęcia – i przyznam szczerze, że nie zdarza się to często ale w takich sytuacjach nie ograniczam moich klientów a swoją pracę koncentruję tylko na zdjęciach. Bo cóż ja mogę zmieniać, proponować w ustawieniach do ujęć kiedy to właśnie Pan Młody w tym miejscu w dzieciństwie jeździł na rowerze, spędzał wakacje i być może pomysł na tą sesję był w nim od zawsze 🙂

Sesja ślubna z alpakami

Na koniec pojechaliśmy na krótką sesję do hodowli alpak. Ci którzy znają mnie trochę lepiej wiedzą, że moim marzeniem, takim prywatnym, jest właśnie mała hodowla alpak. Byłam w siódmym niebie.
Efekty tej sesji poniżej:)

Jeśli planujesz sesję ślubną i marzysz o czymś więcej, zadzwoń lub napisz a z pewnością wspólnie znajdziemy coś wyjątkowego.

Zapraszam na fanpage Magdalena Mieńko Photography.

Dlaczego alpaki do dobry pomysł na sesję ślubną?

Alpaki nie są zbyt popularnym wyborem na sesję ślubną. Są uważane za urocze zwierzęta i często kojarzone z egzotyką, dlatego są idealnym uzupełnieniem do sesji zdjęciowej, która ma na celu uchwycenie niezapomnianych i wyjątkowych momentów.

Oto kilka powodów, dlaczego alpaki są dobrym pomysłem na sesję ślubną:

  1. Alpaki są urocze i przyjazne: Alpaki są znane ze swojego przyjaznego i spokojnego charakteru, co sprawia, że są idealnymi zwierzęcymi towarzyszami na sesji zdjęciowej. Są również bardzo urocze i mają miękkie futro, które sprawia, że wyglądają świetnie na zdjęciach.

  2. Alpaki dodają elementu egzotyki: Alpaki pochodzą z Ameryki Południowej i są rzadko spotykane w Europie, co sprawia, że są egzotycznym i interesującym elementem na sesji zdjęciowej. Dodają one unikalnego i wyjątkowego stylu do zdjęć.

  3. Alpaki tworzą niesamowitą atmosferę: Alpaki tworzą wspaniałą atmosferę na sesji zdjęciowej. Są towarzyskie i zwykle poruszają się w grupach, co daje wiele możliwości do uchwycenia spontanicznych i naturalnych momentów.

  4. Alpaki są świetnymi modelami: Alpaki są łatwe do fotografowania i często pozują naturalnie przed aparatem. Ich miękkie futro i urocze wygląd sprawiają, że wyglądają pięknie na zdjęciach.

  5. Alpaki tworzą niezapomniane wspomnienia: Sesja zdjęciowa z alpakami na pewno stworzy niezapomniane wspomnienia dla pary młodej. To wyjątkowy i niepowtarzalny sposób, aby uczcić specjalną okazję.

Podsumowując, alpaki to doskonały dodatek do sesji zdjęciowej ze względu na swoją uroczą i ujmującą naturę, egzotykę, łatwość fotografowania oraz zdolność do tworzenia niezapomnianych wspomnień – dzięki bliskości którą z łatwością można nawiązać z nimi.

Kontakt