Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa cennik

Fotografia biznesowa cennik

Szukasz fotografa do obsługi eventu lub do wykonania sesji biznesowej dla siebie bądź pracowników swojej firmy – jesteś pod dobrym adresem. Napisz do mnie a ja przedstawie swoją ofertę sporządzaną pod Twoje wytyczne.

Fotografia eventowa cennik

Fotografia eventowa to szerokie pojęcie w które wchodzą takie imprezy jak:

– eventy
– festiwale
– koncerty
– konferencje
– imprezy integracyjne, warsztaty,
– kongresy
– targi

Pierwsza godzina 400 zł brutto
Reportaż całodzienny 1600 zł brutto
Cena to
3 składniki:

- ilość zdjęć
- czas (ilość godzin, dni zdjęciowych, czas przekazania zdjęć)
- miejsce

Czas przekazania fotografii biznesowej / eventowej (zajawka na życzenie w dniu eventu) całość materiału maksymalnie 48 godzin od zakończenia zdjęć. Fotografie przekazywane są w formie elektronicznej do pobrania lub na życzenie klienta wysyłam płytę DVD z materiałem.

W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się ze mną, lub też znajdź mnie na Fb. W wiadomości proszę wskazać termin i miejsce eventu, czas trwania imprezy oraz ilość zdjęć jakiej oczekujesz.

3 zdjęcia biznesowe
czas realizacji 48 h
dodatkowe zdjęcie +99 zł

Sesja wizerunkowa cennik

Sesje biznesowe (portretowe), korporacyjne
i wizerunkowe wykonuję głównie w siedzibie klienta jak i w plenerze (miejskie). Posiadam mobilne studio fotograficzne co gwarantuje mi możliwość wykonania sesji studyjnej u klienta. Realizuję zdjęcia na potrzeby stron internetowych, CV, na portale społecznościowe tj. Linkedin czy Instagram.

Cena 450 zł

Fotografia reklamowa cennik

W fotografii reklamowej szczególną uwagę zwracam na wyjątkowość i korzyści, jakie dają Twoje usługi klientom i właśnie to ukazuję na fotografiach. Profesjonalnie wykonana sesja w Twoje firmie jest podstawą skutecznych działań marketingowych co znacząco wpływa na wizerunek firmy w internecie.

Sesje firmowe, wykonuję od poniedziałku do piątku. Fotografia dla firm to profesjonalna wizytówka Twojej firmy. Zdjęcia przygotowane są do użytku w internecie czy też na życzenie do druku. Nic tak nie wpływa na pozyskiwanie nowych klientów jak profesjonalny wizerunek firmy.

Ceny zaczynają się od
1200 zł brutto
Cena to
3 składniki:

- ilość zdjęć
- czas (ilość godzin, dni zdjęciowych, czas przekazania zdjęć)
- miejsce

Formularz kontaktowy