• +48 605 734 792
  • +49 179 2360971

Lipskie Targi Książki 2017

Messefotografie

Lipskie Targi Książki 2017

Fotografia eventowa

Lipskie Targi Książki  to jedno z najważniejszych wydarzeń w europejskim świecie wydawniczym. Miałam okazję uczestniczyć i fotografować Lipskie Targi Książki w 2017 roku. Rokrocznie na tej imprezie wystawia się kilkanaście tysięcy wystawców a odwiedzających można liczyć w dziesiątkach tysięcy. Poza Targami Książki w tym samym czasie odbywają się targi MANGA-COMIC-CONVENTION. Relacja z tychże targów odbędzie się w innym poście. Zapraszam do obejrzenia relacji.
Fotografia eventowa uwieczniająca np. konferencje, bankiety, targi, szkolenia oraz imprezy integracyjne, dla firm oraz korporacji. Event może odbijać się szerokim echem dla firmy jeszcze długo po jego zakończeniu. Dokumentacja zdjęciowa jest bardzo istotna z punktu widzenia promocji firmy, jej siłę można wykorzystać na stronie internetowej firmy czy w taki istotnych narzędziach promocyjnych jak social media.

Dobry fotograf eventowy jest reportażystą, potrafi uchwycić to co najbardziej wartościowe i najkorzystniejsze dla jego zleceniodawcy. Wie jak ośmielić gości, by ci nie byli onieśmieleni obecnością obiektywu, jak również posiada doświadczenie i wiedzę jak niezauważenie uchwycić prawdziwe emocje towarzyszące danemu wydarzeniu.

Więcej fotograficznych relacji z targów poniżej:

Zapraszam do kontaktu tutaj.

Please follow and like us:
error
Magdalena Mieńko

Close
error

Podobało Ci się? Udostępnij :)