Fotografia komunijna

Fotografia komunijna

Fotografia komunijna cennik

Reportaż komunijny

Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej to wspomnienie zapisane na kartach fotografii obejmujące cały ten wyjątkowy dzień. Od przygotowań w domu po sesję plenerową.

Legnica Reportaż komunijny cennik
Fotograf na komunia

Fotografia komunijna - sesja plenerowa

Tych kilkadziesiąt zdjęć, które zostają z człowiekiem na zawsze. Być może to krótki plener komunijny a może komunijna sesja z rodzina. Jedno jest pewne… warto!

Fotograf komunijny dla całej grupy

Wykonuję również reportaże komunijne dla całych grup. Wycenę każdorazowo przygotowuje indywidualne dla każdej grupy. Posiadam bogate doświadczenie w reportażach z komunii.

Fotograf na komunię dla grupy

Fotoreportaż z Pierwszej Komunii Świętej

Zapraszam na reportaże komunijne oraz sesje plenerowe z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Komunia Św. to jedno z niezapomnianych wydarzeń w życiu dziecka ale i całej rodziny.

Fotoreportaż komunijny to cały dzień od przygotowań do sesji plenerowej z udziałem rodziny opowiedziany oczami fotografa. To opowieść o emocjach, uczuciach, radości i bliskości. Wartość fotografii komunijnej tego rodzaju przelicza się na jakość wspomnień w formie wspaniałych odbitek czy albumu. Albumy komunijne, które przekazuję klientom wykonane są z ekoskóry, zawierają 20 czarnych kart przekładanych białym pergaminem. Zdjęcia wklejane są ręcznie a jakość gotowego albumu jest na najwyższym poziomie.

Plener komunijny można wykonać w dniu Komunii jak również w każdym innym dniu po uroczystości, np. w czasie trwania tzw. białego tygodnia.

Należy również pamiętać że wspaniałym prezentem dla dziecka, które przystępuje do pierwszej Komunii Świętej, jest właśnie taka pamiątkowa sesja. Np. Rodzice Chrzestni mogą podarować voucher na sesje fotograficzną.

Zainteresowane osoby plenerami komunijnymi i Voucherami na prezent zapraszam do kontaktu.

Zapraszam również na fanpage na Facebooku Magdalena Mieńko Fotografia

Kontakt