Portfolio

Portfolio

Portfolio

Fotografia ślubna

Szukasz fotografa ślubnego? Kogoś, kto do każdego ślubu podchodzi indywidualnie, kogoś kto wysłucha Twoich pomysłów, lub podpowie, gdzie pojechać na plener ślubny, kiedy zdobić sesje poślubną i czy warto zrobić sesje narzeczeńską

Sesja plenerowa Szklarska
Fotografia rodzinna Lwówek

Sesje rodzinne i dziecięce

Dlaczego warto zrobić profesjonalną sesję fotograficzną swojemu dziecku?

Jest tak naprawdę tylko jeden powód. Tylko raz ma się roczek, tylko jeden raz idziemy do pierwszej klasy. Tylko jeden jedyny raz Twojemu dziecku wypadły właśnie dwie jedynki z przodu, tylko jeden jedyny raz właśnie kwitną maki a Twoje dziecko ma pięć lat.

Fotografia komunijna

Zapraszam na reportaże komunijne oraz sesje plenerowe z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Komunia Św. to jedno z niezapomnianych wydarzeń w życiu dziecka ale i całej rodziny.

Fotograf na komunia
Fotografia eventowa, festiwalowa

Fotografia eventowa

Wykonuje fotografię eventową od fotoreportaży festiwalowych, przez koncerty, imprezy firmowe a kończąc na fotografi targowej.

Fotografia podróżnicza

Podróże to moja druga pasja po fotografii. Zawsze z tych bliższych i tych dalszych wypadów przywożę wspaniałe wspomnienia, zapisane na kartach fotografii. 

Mieńko Fotografia

Opinie

"Chcielibyśmy podziękować za profesjonalizm, niebanalne pomysły, doskonałą współpracę i nieocenione wspomnienia w postaci zdjęć Cóż więcej możemy powiedzieć, gdy efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania GORĄCO I SZCZERZE POLECAMY !!!"

Opinie klientów