Fotografia eventowa

Fotografia eventowa ma wiele twarzy. Zaczynając od imprez firmowy, festiwali regionalnych, ogólnopolskich przez targi w Polsce i za granicą a kończąc na uwiecznieniu wizyty osób wybitnych jak Książę Karol.

Fotografia targowa

Targi Agra 2019

Targi Motocyklowe 2019

Lipskie Targi Książki 2017

Festiwale i imprezy plenerowe

Sudecki Festiwal Minerałów 2019

14 Hörspielsommer Leipzig

Wizyta Księcia Karola

Dlaczego warto mieć fotografa podczas eventu?

Od tego pytania powinnam chyba zacząć. Wielu przedsiębiorców nie dostrzega jeszcze siły promocyjnej, sprzedażowej zdjęcia. Dzisiaj w dobie internetu, gdzie sprzedaż odbywa się głównie tą ścieżką, profesjonalnej jakości fotografie odgrywają kluczową role w promocji Twojej firmy jak i sprzedaży. Fotografia eventowa to jedna z najważniejszych komercyjnych gałęzi fotografii, bez wątpienia mogę tuż obok zestawić ją z fotografią ślubną. Bo tak jak większość par młodych nie wyobraża sobie ślubu bez fotografa, tak organizowanie eventu lub udział w nim bez obecności fotografa to ogromna strata dla firmy. I tutaj należny zastanowić się jak ważne dla firmy jest poinformowanie przyszłych lub obecnych klientów o organizowaniu własnej imprezy bądź udziale w największych krajowych bądź zagranicznych branżowych targach.

Czym wyprzedzisz konkurencję? Tym, że w pełni profesjonalny sposób, szybko, przedstawisz swoją obecność na evencie. A oni..? Wrzucą fotkę z telefonu z podpisem “jesteśmy na targach w Berlinie”. Co widzi klient mając do wyboru Ciebie bądź Twoją konkurencję: widzi jakość (jasne, żywe zdjęcie), i brak jakości (zapewne selfie lub zdjęcie wykonane przez kolegę, który ma lustrzankę). Klient wybierze jakość! Profesjonalizm!

Ty też wybierz jakość i profesjonalizm!

Kontakt.

Zapraszam na fanpage Magdalena Mieńko Photography