Fotografia eventowa

Wykonuje fotografie eventową, festiwalową ale również koncertową. Każdorazowo wykonuję indywidualną ofertę dla klienta uwzględniając czas, miejsce oraz ilość fotografii.

fotografia eventowa
Fotograf na targi

Fotografia targowa

Realizacje dla klientów targowych realizuję zarówno na targach krajowych jak i zagranicznych, ze szczególnym naciskiem na targi niemieckie. Wykonuje fotoreportaże targowe dla wystawców jak i organizatorów targów.

Dlaczego warto mieć fotografa podczas eventu?

Od tego pytania powinnam chyba zacząć. Wielu przedsiębiorców nie dostrzega jeszcze siły promocyjnej, sprzedażowej zdjęcia. Dzisiaj w dobie internetu, gdzie sprzedaż odbywa się głównie tą ścieżką, profesjonalnej jakości fotografie odgrywają kluczową role w promocji Twojej firmy jak i sprzedaży. Fotografia eventowa to jedna z najważniejszych komercyjnych gałęzi fotografii, bez wątpienia mogę tuż obok zestawić ją z fotografią ślubną. Bo tak jak większość par młodych nie wyobraża sobie ślubu bez fotografa, tak organizowanie eventu lub udział w nim bez obecności fotografa to ogromna strata dla firmy. I tutaj należny zastanowić się jak ważne dla firmy jest poinformowanie przyszłych lub obecnych klientów o organizowaniu własnej imprezy bądź udziale w największych krajowych bądź zagranicznych branżowych targach.

Czym wyprzedzisz konkurencję? Tym, że w pełni profesjonalny sposób, szybko, przedstawisz swoją obecność na evencie. A oni..? Wrzucą fotkę z telefonu z podpisem „jesteśmy na targach w Berlinie”. Co widzi klient mając do wyboru Ciebie bądź Twoją konkurencję: widzi jakość (jasne, żywe zdjęcie), i brak jakości (zapewne selfie lub zdjęcie wykonane przez kolegę, który ma lustrzankę). Klient wybierze jakość! Profesjonalizm!

Ty też wybierz jakość i profesjonalizm!

Zapraszam również na fanpage Magdalena Mieńko Fotografia

Fotoreportaże z konferencji i imprez firmowych

W fotografii eventowej, a z pewnością fotoreportaże z konferencji czy imprez firmowych do takiej się zaliczają, najważniejsza jest jakość fotografii. Na jakość składa się wieloletnie doświadczenie oraz  sprzęt umożliwiający pracę w każdych warunkach. Do tego od siebie dorzucam krótki czas realizacji usługi. Zapraszam!

Wizyta Księcia Karola
Fotograf dla firm

Fotografia biznesowa - usługi

Fotografia usługowa ma swe zastosowanie m.in w tworzeniu wizerunku firmy w internecie a do tego niezbędne są profesjonalnie wykonane zdjęcia.

Fotografia biznesowa - sesje wizerunkowe

Sesje wizerunkowe wykonuje u klienta w firmie (posiadam mobilne studio fotograficzne), lub we wskazanym miejscu – np. hotelu (sesja wykonywana podczas szkolenia firmowego). Zapraszam do współpracy.

Sesja wizerunkowa Wrocław

Fotografia biznesowa cennik

Formularz kontaktowy