Strefa klienta

Strefa klienta to specjalny dział dostępny zarówno dla przyszłych jak i obecnych klientów. Charakteryzuje się ona kilkoma istotnymi funkcjami:

  1. Dostęp do zdjęć: Klienci mogą przeglądać i pobierać swoje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości – po wykonanej sesji klient otrzymuje link do zdjęć chronionych hasłem.

  2. Zamawianie produktów: Klienci mogą zamawiać produkty fotograficzne, takie jak albumy, plakaty i fotografie na płótnie – najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego na dole strony.

  3. Kontakt z fotografem: Klienci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z fotografem, co umożliwia łatwe pytanie o szczegóły i uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące zdjęć i produktów – kontakt telefoniczny lub mailowy.

Polityka prywatności

Polityka prywatności – również ten dokument znajdziecie na tej stronie. Wystarczy kliknąć w ten link i można oddać się lekturze.

Media społecznościowe

Jeśli szukacie kontaktu do mnie poprzez media społecznościowe to z tego miejsca, jak z kazdego innego miejsca na ten stronie macie bezpośredni dostęp do moich profili w social media. Wystarczy przewinąc do końca strony.

Kontakt