Fotograf wesele Lubin. Tak się bawi, tak się bawi, WESELE!

Fotograf ślub Lubin

Fotograf ślubny Lubin

Fotograf na wesele Lubin – fotografia ślubna szczególnie ta weselna to emocje, krótkie niezapomniane chwile i wiele radości. Jeśli szukasz kogoś kto w sposób naturalny zapisze na karatach fotografii Twój ślub to jesteś bez wątpienia w dobrym miejscu. Teraz wystarczy zadzwonić i zapytać o termin 😉

Historie ślubne

Większości wydaje się, że każde wesele wygląda tak samo – nic bardziej mylnego! 🙂 Każde wesele, które miałam przyjemność fotografować było zupełnie inne, z pewnością dla mnie jako fotografa to olbrzymia frajda, bo to zupełnie tak jakby robiło się coś po raz pierwszy. Oczywiście, że zawsze jest tort i to jest oczywiście sztywny element wesela, ale bez wątpienia sposób podania, godzina, sposób krojenia – absolutnie wszystko jest inne. I tutaj mogę przytoczyć dwie historie i obie wspaniałe!

Pewnego razu podczas jakże romantycznego karmienia się wzajemnie Państwa Młodych przepięknym i pewnie smakowitym tortem, atmosfera była tak intymna, bliska, czuć było że są ze sobą bardzo blisko w tym momencie. I w sekundzie Pani Młoda wsadziła dłoń w tort a to co miała w dłoni wylądowało na twarzy Pana Młodego. Tacy właśnie byli.. pewnie są nadal, szaleni i zwariowani! 😀 Zaskoczenie Młodego i ubaw Młodej nie do powtórzenia!

Druga historia nieco bardziej emocjonująca. Wjeżdża tort, wielki, piętrowy, na czubku race, w głośnikach werble. I ciach, pęka noga od wózka, na którym wjeżdżał ten tort. Zapada cisza, trwa sekundę, orkiestra reaguje, Pan Młody porywa Panią Młodą do tańca. Ta historia ma niezapomniane zakończenie. O 2 w nocy, cichnie muzyka, Państwo Młodzi proszeni są na środek, goście tworzą koło wokół nich. Wjeżdża tort! Palą się race, i może nie ma pięknych zdobień i 5 pięter ale Pani Młoda płacze z radości i szczęścia wtulona w swojego męża. Mi zza aparatu lecą łzy po policzku. Dlatego każdy ślub jest inny, wyjątkowy i najważniejszy!

Pewnie zastanawiacie się jak to się stało 🙂 Wspaniałe panie na kuchni zrobiły biszkopta i bitą śmietanę, niewątpliwie to wystarczyło by wzruszyć większość gości a przede wszystkim Parę Młodą .

Tutaj można polubić fanpage Magdalena Mieńko Photography.

Serdecznie zapraszam kontakt