Sesja rodzinna w kopalni ;)

Fotografia rodzinna

Sesja plenerowa

Sesja rodzinna w kopalni została wykonana w Lubaniu a raczej powinnam napisać nieopodal wyrobiska, które jest pozostałością po kopalni bazaltu, generalnie kosmos! Potężna czarna dziura w ziemi z oszałamiającymi urwiskami a w tym wszystkim niespełna roczna Helenka i jej rodzice. I to właśnie oni odkryli przede mną ten oto kawałek księżycowego pejzażu pod Lubaniem. Przy okazji zdradzając mi kilka kolejnych nieoczywistych miejscówek na sesje. Oczywiście nie byliśmy tylko w tej kopalni ale i w innych miejscach, ale nic więcej nie powiem – zobaczcie sami!

Miejsca na sesje rodzinną w Lubaniu

Dodatkowo chciałabym zaznaczyć, że Lubań i jego okolice posiada wiele wspaniałych miejsc na sesje rodzinne, dziecięce czy ślubne. Zapraszam do zapoznania się z moim artykułem napisanym dla portalu eluban.pl – Ranking 8 najlepszych miejsc na sesję fotograficzną.

Zadzwoń i zapytaj o wolny termin na sesję dla Ciebie! Kontakt

Pomysł na prezent!

Sesja fotograficzna to z pewnością bardzo dobry pomysł na prezent zarówno dla kobiet, całych rodzin jak i np. dzieci z okazji pierwszych urodzin czy komunii. W swojej ofercie posiadam także bony upominkowe. Ty wybierasz za jaką kwotę osoba obdarowana otrzyma sesję!
Napisz do mnie na jaką okazję i dla kogo miałby być ten bon a ja oddzwonię i ustalimy szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *