Zdradzę Wam małą tajemnicę

Sesja dziecięca Wrocław

Fotografia rodzinna Lubin - sesja plenerowa

Fotografia plenerowa

Fotografia rodzinna Lubin. Zwróćcie proszę uwagę na dzieci, na ich radość, uśmiechy – poznałam ich dopiero na sesji. Pełen luz, spontaniczność i co najlepsze kreatywność 😀 Żeby nie było jeszcze tak prosto, nie mówię w ich ojczystym języku jakim jest ukraiński, dystans powinien być jeszcze większy.

I właśnie to jest dla mnie najważniejsze w pracy z dziećmi, luz, ich komfort, to że mają czuć się swobodnie. I to mi się udaje, jestem w tym 'miszczem’ 😀
Ciśnie mi się na usta trochę ironiczne (ale w końcu to moja strona, to mogę:P ), nie poszło w las 5 lat studiowania pedagogiki :]

A później już tylko akcja! To było bardzo szybkie 60 minut. Bawiłam się rewelacyjnie. Wspaniała warunki przyrody, piękna pogoda i to ciepłe wiosenne słoneczko smyrgające po policzkach. Uwielbiam!

 

Jak umówić się sesje rodzinną czy dziecięcą?

– wystarczy zadzwonić lub
– napisać maila lub
– skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Dalej już idzie z górki 😉 Ustalamy miejsce spotkania, termin, oraz ile osób będzie brało udział w sesji, odpowiadam na Wasze wszystkie pytania, którym najczęściej jest: „Jak się ubrać na sesję zdjęciową?” I mimo, że słyszałam to pytanie dziesiątki, jak nie setki razy to uwielbiam na nie odpowiadać – także pytajcie śmiało o wszystko co Was zastanawia.

Zapraszam na Facebooka Magdalena Mieńko Photography.

Fotograf Lubin

Poza sesjami rodzinnymi w plenerze wykonują również fotografię lifestylową w domu z nowo narodzonymi dziećmi i ich rodzinami. To niesamowita pamiątka z pierwszych chwil dziecka – nowego członka rodziny, chwilę po przybyciu do domu. W okresie bożonarodzeniowym wykonuje także świąteczne sesje rodzinne na jarmarkach.

Od wielu lat zajmuję się z powodzeniem także fotografowaniem komunii zarówno dla całych grup, klas, jak również wykonuję fotoreportaże komunijne indywidualne. 

Spotkać można mnie również z aparatem w dłoni podczas eventów biznesowych, czy targów.

Oczywiście w soboty wykonuję również fotografię ślubną, zarówno pełne reportaże od przygotować do oczepin ale także sesje plenerowe czy śluby w USC.

Formularz kontaktowy

2 komentarze do „Zdradzę Wam małą tajemnicę

Możliwość komentowania została wyłączona.