Targi Agra 2019

Byk - wystawa rolnicza

Fotografia eventowa

Fotografia targowa

Fotografia eventowa – Targi Agra 2019 – Leipzig.

W tym tygodniu miałam okazję uczestniczyć pierwszy raz w Targach rolniczych Agra 2019 w Lipsku. Absolutnie nie znam się jeszcze(!) na rolnictwie i absolutnie jestem zachwycona tymi targami. Podzieliłabym te targi na dwa elementy: po pierwsze maszyny rolnicze, po drugie zwierzęta.

Atmosfera trochę jak na wiejskim odpuście. Wszędzie kramy z jedzeniem i piwem, piękna pogoda w związku z tym również tysiące uśmiechniętych ludzi. A w tym wszystkim potężne, zaawansowane technologicznie maszyny rolnicze, we wszystkich możliwych kolorach no i oczywiście zwierzęta. Przede wszystkim, muszę to podkreślić, godnym uwagi jest szacunek i opieka z jaką były traktowane zasługują na słowa uznania! Zupełnie przeciwnie do targów psów, z których kiedyś wyszłam po 30 minutach, ponieważ nie mogłam patrzeć na dziesiątki cierpiących psiaków w za małych klatkach.

Fotografia eventowa – targowa ma to do siebie, że fotograf musi odnaleźć się w każdych warunkach: czy to targi książki, targi podróżnicze, impreza sportowe, event firmowy, czy właśnie targi rolnicze – i przyznam nigdy nie byłam tak zdekoncentrowana przy pracy! 😀 Niewątpliwie to wszystko przez te alpaki, krowy, prosiaczki, króliczki, indyki i gęsi chodzące gęsiego.

Wiedzieliście, że są wybory na najpiękniejszą krowę? Coś niesamowitego!

Inne zdjęcia fotografii targowej:

Zapraszam na fanpage Magdalena Mieńko Photography.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *