Fotograf ślubny Olszyna

Fotograf ślubny Olszyna. Ślub cywilny miał miejsce w Olszynie, w której to gościłam już nie pierwszy raz. Wielkie podziękowania dla Pary Młodej za zaufanie mi w tak ważnym dla nich dniu.

Fotograf ślubny USC

Fotografia podczas zaślubin w Urzędzie Stanu Cywilnego to wspaniały pomysł na uwiecznienie tych krótkich chwil, kiedy to Para Młoda w obecności urzędnika państwowego przysięga sobie miłość. Dobrym pomysłem jest wykonanie nawet tego samego dnia sesji plenerowej w jakimś wyjątkowym i urokliwym miejscu lub chociażby w pobliskiej otaczającej naturze np. parku.
Na zakończenie wszystko to można złożyć w ekskluzywny wyklejany album ślubny z czarnymi kartami i białym pergaminem. To piękne podsumowanie ślubu, które warto mieć na swojej półce przez całe życie.

Fotografia ślubna Olszyna USC

Sesja narzeczeńska, przedślubna

To sesja inna niż wszystkie inne:). Dlatego też serdecznie zapraszam na sesje narzeczeńskie, które bardzo dobrze wpływają na komfort naszej współpracy poprzez wcześniejsze zapoznanie się z fotografem i obecnością aparatu. Dają całkowity luz w dniu ślubu. To ważne by w tym wyjątkowym dniu, nie czuć dodatkowego stresu związanego ze zdjęciami. To również pamiątka, wspomnienie tego czasu kiedy to nie łączyła Was jeszcze przysięga małżeńska.

Zapraszam również do zapoznania się z cennikiem fotografii ślubnej oraz moim portfolio ślubnym.

Jeśli masz jakieś pytania, lub nie widzisz w cenniku czegoś na czym bardzo Ci zależy, napisz do mnie lub zadzwoń – ustalimy szczegóły. Cennik to tylko pewne ramy, jest elastyczny, a oferta sporządzana jest indywidualnie pod każdego klienta.

Fotograf na ślub

Zapraszam do kontaktu, jeśli macie jakieś dodatkowe pytania. W zakładce Poradnik ślubny znajdziecie również całe mnóstwo wartościowych informacji w temacie organizacji ślubu.

Serdecznie polecam dla wszystkich tych którzy szukają fotografa na ślub z okolic Olszyny do rozważenia sesji plenerowej po ślubie w USC. Olszyna i jej bliskość z górami, okalające ją cudowne widoki ale także bliska odległość do miejsca gdzie z powodzeniem można zorganizować sesję ślubną z alpakami.

Kontakt