Fotografia komunijna Wrocław

Fotograf na komunię Szczecin

Fotografia komunijna Wrocław – na terenie całego województwa dolnośląskiego wykonuję reportaże komunijne jak również komunijne sesje plenerowe.
Dzień Pierwszej Komunii Świętej to niezapomniany moment dla każdego dziecka, ale również i całej rodziny. Dlatego tak często rodzice lub rodzice chrzestni decydują się na sesję zdjęciowa dla dziecka. Rodzicom często zależy na ukazaniu emocji jakie w tym dniu panują i podniosłości tej wyjątkowej chwili, dlatego decydują się na reportaż komunijny. To właśnie podczas reportażu towarzyszę rodzinie od przygotowań w domu do sesji plenerowej, która zazwyczaj ma miejsce po uroczystym obiedzie.
Natomiast rodzice chrzestni w ramach prezentu na komunię decydują się na Bon upominkowy na komunijną sesję zdjęciową – to prezent który można wykorzystać nawet podczas Białego Tygodnia – komunijną sesję plenerową po uzgodnieniu z rodzicami zazwyczaj wykonuję w najbliższym czasie po komunii.
Zapraszam do zapoznania się z moim bogatym portfolio komunijnym. 

Fotografia komunijna Wrocław - gdzie na sesję plenerową?

Komunijne sesje plenerowe to wyjątkowy moment w tym szczególnym dniu. Miejsca w których mogą się odbyć takie sesje komunijne jest bardzo wiele możliwości. Jedną z możliwości jest oczywiście sesja przy kościelnym parku i taka sesja zazwyczaj nie trwa zbyt długo a w jej skład wchodzi kilka ująć z rodziną oraz kilka ująć samego dziecka. Innymi możliwościami są sesje komunijne w parku i one zazwyczaj mają miejsce dopiero po obiedzie komunijnym. Park to idealne miejsce na sesję komunijną, w szczególnie w maju kiedy natura jest tak żywa i ma tak intensywne kolory.  Inną możliwością jest zorganizowanie sesji o zachodzie słońca, ale podczas organizacji tej sesji należy wziąć pod uwagę, że jeżeli ma się odbyć w dniu komunii to dziecko z pewnością będzie już zmęczone co może mieć wpływ na efekt końcowy. Dobrym rozwiązaniem sesji komunijnej o zachodzie słońca jest przeniesienie jej na dzień w trakcie białego tygodnia.

Opinie

Fotografia komunijna Wrocław – jestem fotografem komunijnym z wieloletnim doświadczeniem. Wykonywałam zarówno sesje dla całych grup jak również sesje indywidualnie. W przypadku grup ofertę każdorazowo sporządzam indywidualnie biorąc pod uwagę takie czynniki jaki: ilość zdjęć w pakiecie, ilość dzieci, miejsce wykonania sesji. Natomiast jeśli chodzi o sesje komunijne plenerowe oraz reportaże komunijne to zapraszam do zapoznania się z cennikiem fotografii komunijnej.   Dodatkowo che zaznaczyć, że posiadam upoważnienie wydane przez kurię do wykonywanie zdjęć w kościele. 

Kontakt