Sesja walentynkowa – Prezent dla Niej i dla Niego

Prezent na walentynki dla chłopaka

Jaki prezent na walentynki dla chłopaka?

Sesja walentynkowa – Walentynki tuż, tuż więc jeśli zastanawiasz się jakie są najlepsze pomysły na prezent dla chłopaka to już spieszę z kilkoma podpowiedziami. A mianowicie:

 1. Gadżety dla gracza
 2. Zestaw do gotowania
 3. Gadżety sportowe
 4. Sprzęt audio
 5. Zegarek
 6. Aparat fotograficzny – to jest miejsce gdzie zdecydowanie można coś znaleźć.
 7. Torba na laptopa
 8. Okulary VR
 9. Gadżety motoryzacyjne
 10. Konsola do gier.

Oczywiście, że pomysły mało są spersonalizowane bo ludzie mają inne hobby i inny wiek zatem stąd taka rozbieżność tematyczna. Ale jest prezent który jest odpowiedni dla każdego chłopaka i nie mają znaczenia zainteresowanie czy wiek – bo każdy potrzebuje…

Sesja walentynkowa - idealny pomysł na prezent!

Jak zorganizować sesję zdjęciową jako prezent? To proste: zamawiasz bon, ja przesyłam Ci go na maila lub pocztą, wręczasz go swojej miłości. Bon ma rok ważności. Sesja może być oczywiście indywidualna ale możecie wziąć w niej udział razem.

Jaki prezent na walentynki dla dziewczyny?

Jak pewnie się domyślasz sesja  walentynkowa to idealny pomysł na prezent na walentynki. Ale z uwagi na to, że Bon w formie papierowej z rocznym terminem wykorzystania nie daje bezpośrednio takiej satysfakcji jak sam udział w sesji zdjęciowej, warto zadbać by do bonu na sesję dodać coś jeszcze, jakiś niewielki upominek. I tak dla przykładu podrzucam kilka propozycji:

 • Biżuteria
 • Bukiet kwiatów
 • Romantyczna kolacja w restauracji

Sesja walentynkowa na prezent dla chłopaka lub dziewczyny. Nie czekaj! Zadzwoń już dziś i zamów Bon upominkowy na sesję fotograficzną. Tylko 3 kroki:

– zadzwoń lub napisz na maila
– dokonaj płatności
– Bon upominkowy otrzymasz na mail.

Nieszablonowy, zaskakujący prezent na walentynki. Prezent z którego możecie skorzystać oboje. Z fotografii wykonanych na sesji można przygotować wspaniały foto obraz na ścianę. Bon może zawierać zarówno wykonanie samej sesji walentynkowej jak również przygotowanie i dostarczenie foto obrazu. 

Kontakt