Zdjęcia ślubne Wrocław

Zdjęcia ślubne Wrocław

Zdjęcia ślubne Wrocław - reportaż ślubny

Zdjęcia ślubne Wrocław – a dokładnie w tym przypadku był to pełny reportaż ślubny zaczynający się od przygotowań w domu Pana Młodego następnie sesją w domu Panny Młodej, a kończący się sesją plenerową następnego dnia.
Sesja plenerowa miała miejsce gdzieś miedzy Mirskiem a Świeradowem albo Jelenią Górą, sama nie wiem 🙂 w każdym razie było to przepięknie miejsce na zimową sesję plenerową z widokiem na góry.

Dodatkowo Nowożeńcy otrzymali w Pakiecie Brylantowym 50 odbitek, płytę DVD ze zdjęciami oraz ręcznie wyklejany album ślubny. Czas w jakim zawsze staram się przekazać Nowożeńcom efekt naszych zdjęć to 30 dni – i tak też było tym razem.

Sesja ślubna w Karkonoszach

Dlaczego sesja ślubna w Karkonoszach to dobry pomysł?

Sesja ślubna w Karkonoszach oferuje wiele unikalnych i pięknych miejsc do robienia zdjęć. Oto kilka wyjątkowych powodów, dla których sesja ślubna w Karkonoszach może być wspaniałym doświadczeniem ale również nie można porównać jej do niczego innego – stąd jej wyjątkowość!:

  1. Sceneria: Karkonosze oferują imponujące widoki, w tym górskie szczyty, malownicze doliny i rzeki. Sesja ślubna w takiej scenerii z pewnością pozostanie niezapomniana.

  2. Różnorodność lokalizacji: Karkonosze oferują wiele różnych lokalizacji, od zielonych łąk po górskie szczyty, co pozwala na tworzenie zdjęć o niekończonych możliwościach ujęć.

  3. Sezonowość: Karkonosze są piękne o każdej porze roku, a sesja ślubna może być kreatywnie uwzględniać pory roku, takie jak śnieg lub kwiaty wiosenne – za wspaniały przykład może posłużyć ta sesja wykonana podczas pięknej głębokiej zimy. Ale również zapraszam do zapoznania się z sesją ślubną w Karkonoszach, którą wykonywałam latem.

  4. Bliskość do innych atrakcji: Karkonosze są także blisko innych atrakcji turystycznych, takich jak spa, restauracje i hotele, co umożliwia łatwe i wygodne przygotowanie się do sesji.

Kończąc muszę przyznać, że Karkonosze oferują wiele pięknych i unikalnych miejsc do robienia zdjęć, co czyni je idealnym miejscem na sesję ślubną dla pary, która chce uwiecznić swoje wspomnienia w niezapomniany sposób.

Fotografia ślubna Wrocław

Fotografia ślubna. Myśląc o tym wspaniałym wydarzeniu z pewnością zastanawiacie się jak przygotować się do tego wyjątkowego dnia, dlatego też jako fotograf ślubny bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu postanowiłam podzielić się zdobytą wiedzą i powstał Poradnik ślubny. Znajdziecie w nim z pewnością odpowiedź na wiele nurtujących Was pytań – nie tylko dotyczących fotografii ślubnej ale także organizacji ślubu, np.:

  • 6 pomysłów na podziękowania dla rodziców
  • Sesja ślubna – jak się przygotować?
  • 30 pytań do sali weselnej, które warto zadać przed rezerwacją
  • i wiele, wiele innych.

Zdjęcia ślubne Wrocław - termin

W sprawie wolnych terminów wykonania fotografii ślubnej najlepiej kontaktować się jest ze mną przez poniższy formularz. Każdorazowo po dograniu szczegółów sporządzam umowę, w której zawarte są najważniejsze informacje organizacyjne oraz informacje dotyczące płatności oraz przekazania fotografii. Zapraszam do kontaktu.

Kontakt

2 komentarze do „Zdjęcia ślubne Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *