Fotografia ślubna Szklarska Poręba

Fotograf Lubin

Sesja ślubna plenerowa w górach

Można by rzec, że wybraliśmy się na pogaduchy w góry a w tak zwanym miedzy czasie powstawały te oto zjawiskowe zdjęcia (pod nazwą: fotografia ślubna Szklarska) na karkonoskim szlaku. To był ciepły, słoneczny weekend spędzony w przyjemnej atmosferze, dlatego też tak szliśmy i szliśmy aż słońce zaszło za górami i czas było wracać. Klimat idealny na sesję, góry, miała być burza a akurat nie było. Nie było za gorąco, ludzi też nie za wiele, spokój, no idealnie:)

Fotografie zostały wykonanie w Karkonoskim Parku Narodowym w Szklarskiej Porębie.

Jeśli myślisz o sesji plenerowej w górach i nie znasz dobrych miejscówek to spokojnie możesz zdać się na mnie 🙂 Sesji w górach nigdy nie można zaplanować w 100%. Głównie ze względu na pogodę, ale można zaplanować miejsce gdzie dokładnie ta sesja ma mieć miejsce. Mam dziesiątki pomysłów na takie sesje! Zadzwoń i porozmawiajmy o naszych pomysłach:)

Tuż obok sesji w górach oczywiście rewelacyjnym pomysłem jest sesja nad morzem:) Tu oczywiście również mam doświadczenie i możliwości zaplanowana miejsca na taką sesję. Bo sesja ślubna nadmorska to nie tylko plaża i morze, to również klify, mola, porty czy latarnie morskie. Pełna moc możliwości!

Zapraszam do kontaktu!

2 komentarze do „Fotografia ślubna Szklarska Poręba

  1. Sesje w górach zawsze jakoś fajnie działają na zmysły, człowiek może się wyciszyć i nawet, jeśli „pracuje” robiąc zdjęcia to jest to fajny sposób na relaks.

    1. Dziękuję za tą trafną uwagę 🙂 Dla mnie osobiście zawsze kiedy mam aparat w dłoni to jest relaks, a czy to góry, morze, że pole słoneczników to bez znaczenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *