Zimowa ślubna sesja plenerowa

Zimowa ślubna sesja plenerowa

Zimowa ślubna sesja plenerowa - Karkonosze

Zimowa ślubna sesja plenerowa. Jaki jest najlepszy czas na ślubną sesję plenerową? Oczywiście, że ostatnie dni grudnia! To przeciskające się przez gałęzie drzew słońce, ten spokój dzięki leśnej ciszy, to wszystko tworzyło bajeczną atmosferę. 

Młodzi mieli odwagę zaryzykować plener w środku zimy, ale jak widać warto było!

Do kompletu Nowożeńcy zabrali na sesję swoje psy myśliwskie, posokowce bawarskie oraz wyżły niemieckie krótkowłose. 

Często Młode Pary zadają mi pytanie gdzie odbędzie się sesja plenerowa? Zawsze mam kilka sprawdzonych lokalizacji ale także kilkanaście takich, w których jeszcze nie byłam, a wiem, że to idealne miejsca na sesję plenerową. Tym razem było inaczej. Zostałam zabrana z terenu płaskiego, jesiennego i deszczowego a sesję zaczynałam z widokiem na Karkonosze, z nogami w śniegu z zapachem lasu zimą – magia. 

Ślubna sesja plenerowa

Ślubna sesja plenerowa zazwyczaj ma miejsce w dniu ślubu lub w dniu po ślubie lub w dniu wcześniej ustalony w niedalekiej przyszłości po ślubie.
Jak przygotować się do sesji ślubnej?
To pytanie które dość często słyszę od Par – w linku powyżej znajdziecie dość obszerną odpowiedź na to pytanie.

Zimowa sesja ślubna jest szczególnie urokliwa ze względu na tło w postaci śnieżnej scenerii i pięknej, zimowej pogody – krystalicznie błękitne niebo i wszechobecny biały puch. Dodatkowo, mniejsza ilość ludzi na świeżym powietrzu pozwala na bardziej intymne i spokojne zdjęcia. Zimowe sesje ślubne również oferują możliwość wykorzystania ciepłych i stylowych akcesoriów, takich jak koce, szaliki i czapki, co może dodatkowo podkreślić magię i romantyzm chwili.

Zatem jeśli planujecie ślub zimą i zastanawiacie się nad sesją plenerową to zdecydowanie warto ją zaplanować. Przepiękne fotografie z zimowej sesji ślubnej zostaną z Wami na lata!

Kontakt