Fotografia ślubna Bolesławiec – Barbara i Michał

Fotografia ślubna Wrocław

Ślub w Węglińcu

… choć bliżej było do fotografii ślubnej Bolesławiec. Chciałoby się napisać to był piękny słoneczny dzień, ale niestety. Lało, że świata nie było widać. Jadąc pod kościół pomyślałam, że przy takiej pogodzie nawet zdjęcia grupowego nie będzie można zrobić po ślubie. Ale gdzieś tam z tyłu głowy czułam, że będzie dobrze. I tak, zdjęcia grupowego pod kościołem w Węglińcu nie było, ale zrobiliśmy piękne ujęcie na sali. Sala oczywiście dawała takie możliwości bo wesele odbywało się w Restauracji Europa w Kruszynie. 
I to by było na tyle niesprzyjających warunków pracy. Dalej było już tylko wspaniale!

Wesele w Kruszynie

Nad całą zabawą czuwał duet dj’ski Chłopaki Do Wzięcia. Oczywiście nie byłoby tak wspaniałego wesela gdyby nie Basia i Michał – niezapomniana Para Młoda, roztańczona, uśmiechnięta i zakochana! Co to było za wesele!! Tego absolutnie nie da się opisać słowami. Z pewnością fotografie bardziej oddają klimat tej niezapomnianej imprezy weselnej. Już więcej pisać nie będę, zobaczcie sami te fotografie ślubne z okolic Bolesławca a dokładnie Kruszyna;)

Jeśli marzysz o naturalnej fotografii ślubnej, pełnej emocji, zabawy, uśmiechu to jesteś we właściwym miejscu.

W swojej pracy podczas wykonywania zdjęć na pierwszym miejscu stawiam jakość – to by fotografia ślubna wykonana była na najwyższym poziomie. Następnie niebywale istotne dla mnie w mojej pracy jest pokazanie Waszych emocji. I to jest z pewnością najtrudniejsze w pracy fotografa – zapisać emocje na fotografiach ślubnych, dla Was, na zawsze. 

I ostatni szczegół na który zwracam uwagę w fotografii ślubnej to szybkość przekazania zdjęć. I dokładnie w tym przypadku, 10 dni po ślubie Państwo Młodzi otrzymali ode mnie link do galerii ze zdjęciami – choć w umowie napisane jest 30 dni. Czas realizacji fotografii ślubnej to dopełnienie całości. Bo emocje po hucznym weselu jeszcze nie opadły a zdjęcia już są! I to cieszy, zarówno Was jak i mnie 🙂

Adres

ul. Runek Sukiennice- 19
59-800 Lubań

Kontakt

+48 605 734 792
mienkophoto@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *