Miejska sesja zdjęciowa | Sesja fashion

Fotograf Wrocław

Miejsca sesja zdjęciowa dla mężczyzny

Miejska sesja zdjęciowa została wykonana na zatłoczonych ulicach jednego z większych niemieckich miast – mimo, że na co dzień fotografuję w Łodzi. Dla takiej sesji warto pokonać każdy kilometr! Damian zadzwonił do mnie z własnym pomysłem, bardzo szczegółowo wyjaśnił mi czego dokładnie oczekuje a ja bez namysłu powiedziałam, że w to wchodzę.  
Spotkaliśmy się w złotej godzinie, czyli mniej więcej godzinę przed zachodem słońca, co w warunkach miejskich daje głównie cień, ale ten październikowy dzień był wyjątkowo ciepły i słoneczny dzięki czemu światło było przyjemnie delikatne i ciepłe.

Wymieniliśmy się kilkoma pomysłami na ujęcia i sesja miejska się rozpoczęła. W sobotę po godzinie 16 w mieście liczącym ponad 700 tyś. mieszkańców, gdzie centrum miasta przypomina wnętrze ula, wiedziałam,  że będzie trudno o atmosferę, luz, swobodę, jakże się myliłam!

Podczas całej tej sesji miejskiej nie widziałam ani jednej osoby poza Damianem, mimo, że często między mną a nim przechodziły ich dziesiątki – to było oczekiwanie na ten ułamek sekundy, kiedy można wcisnąć spust migawki.    
Oczywiście z uwagi na to, że to była sesja fashion zaplanowaną mieliśmy również przerwę na zmianę wizerunku.

Sesje wizerunkowe na portale społecznościowe takie jak Instagram, Fecebook, Linkedin i wiele innych,  realizuję zawsze  w oparciu o środowisko w jakim klient chcę się przedstawić. W tym przypadku tłem było miasto ale równie dobrze sesję wizerunkową można wykonać we własnym biurze, kawiarni czy na tle w studio fotograficznym. Wybór zawsze należy do klienta. 

Sesja na Instagram Łódź

Męska sesja wizerunkowa

Łódź fotograf – przed każdą męską sesją wizerunkową dokładnie ustalam z klientem co dokładnie chciałby przedstawić na zdjęciach, czym się zajmuje i jaki powinien być cel/odbiór fotografii wizerunkowych. Ten zaraz na wstępie określony cel sesji wizerunkowej jest niebywale istotny, bo tak jak możecie zauważyć na przedstawianej w tym wpisie sesji, motywem jest moda – i to widać! Raz cała uwaga na zdjęciu koncentruje się na okularach, innym razem na butach a jeszcze innym kurtce. To ważne by nie gubić osobowości człowieka któremu wykonujemy sesje wizerunkową. Kolejna sesja Damiana.

Sesja na Instagram Łódź

Jeśli myślisz o swojej sesji wizerunkowej miejskiej zadzwoń do mnie lub napisz korzystając z formularza na dole strony a z pewnością wspólnie uda nam się dograć każdy szczegół. Nie czekaj – zadzwoń/napisz i zapytaj o wolny termin!