Zakochańce <3

Fotograf na wesele Leśna

Fotografia ślubna Leśna

W uroczym maleńkim kościele na górce ta dwójka po uszy zakochanych w sobie ludzi ślubuje sobie miłość.

Fotografia ślubna Leśna… Leśna to maleńkie przeurocze miasto liczące niespełna 5 tysięcy mieszkańców – ale za to jakich 😉
Kiedy ostro fotografujesz na weselu, Dj woła: „tak się bawi, tak się bawi” a cała sala krzyczy LEŚNA to wiesz, że ta mała Leśna ma moc!

Ale jak to dzisiaj powiedział mi pewien człowiek: „tysiąc słów nie odda tego co da 1 dobre zdjęcie”. Zgadzam się!!

Przed wami mała galeria zdjęć ze ślubu dwójki zakochańców. Ślub odbył się w Kościele św. Jana Chrzciciela a impreza weselna w Domu Weselnym Leliwa.

Cóż mogę jeszcze napisać, restauracja w samym centrum miasta z przemiłą obsługą, uśmiechniętą i życzliwą i nie mogę zapomnieć o Dj, który poza tym, że fantastycznie prowadził całą imprezę to jeszcze śpiewał(!) i to jak! Mega głos.

Ślub w Leśnej

Fotografia ślubna Leśna | klimatycznie

Jeśli jesteś z Leśnej lub okolic i szukasz fotografa na ślub to jesteś we właściwym miejscu – bo ja jestem z okolic, a dokładnie z Lubania.

W mojej ofercie znajdziesz zarówno pakiet który obejmuje pełny reportaż ślubny, ale także takie pakiety jak zdjęcia ślubne z USC czy sam plener ślubny.

W mojej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla Was. Dodam jeszcze, że moje ofert są elastyczne a to daje Wam wiele możliwości, bo jeśli chcielibyście dodatkowo albumy dla rodziców, czy więcej zdjęć w odbitkach to każdorazowo przygotowuję ofertę indywidualnie.

Zdjęcia ślubne Leśna

Fotografia ślubna jest bardzo rozchwytywana, bo każdy marzy o takiej pamiątce jak niezapomniane fotografie ślubne. Dlatego ważne jest żeby skontaktować się z fotografem możliwie jak najszybciej aby potwierdzić termin (kalendarz fotografa ślubnego wypełnia się z czasami z kilkuletnim wyprzedzeniem). Zatem nie czekaj i napisz już dziś, tylko nie zapomnij podać terminu ślubu, który Cię interesuje.
Następnie wspólnie ustalimy o jakich fotografiach ślubnych marzysz, a ja sporządzę dla Ciebie ofertę, a po potwierdzeniu, przygotuję również dla Ciebie umowę.

Formularz kontaktowy