M+I =<3

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna Lubań

Fotografia w USC

Fotografia ślubna Lubań zapewne po takich słowach ta urocza para znalazła mnie w internecie. Kilka dni temu miałam przyjemność współpracować w parą mega uśmiechniętych i pozytywnych ludzi. Umówieni byliśmy na mały reportaż po którym mieliśmy wyskoczyć na krótką sesję plenerową. Tak też się stało. Było magicznie! Było radośnie! Ach… i te długie spojrzenia w oczy podczas przysięgi, coś nie do opowiedzenia.
Zobaczcie sami 🙂

Często Para Młoda waha się.. czy fotograf na ślubie cywilnym to dobry pomysł? A ja wiem, że to równie dobry pomysł jak fotograf na ślubie kościelnym. To jednej z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka i warto by ten szczególny dzień został nie tylko w pamięci ale i również na fotografiach, albumach. Bez względu czy ślubowanie nastąpi w kościele czy w urzędzie, czy może w plenerze.

Wszystkich zainteresowanych moją fotografią zapraszam do kontaktu pod nr +48605734792 i rezerwacji terminu. Można również skontaktować się mailowo mienkophoto@gmail.com podając datę uroczystości i miejscowość oraz dane do kontaktu a ja skontaktuję się z Wami w celu przedstawienia oferty.

Zapraszam na profil na Facebooku: Magdalena Mieńko Photography
Poniżej możecie zobaczyć również inne moje sesje ślubne:

Fotograf na wesele Lubań

Magdalena Mieńko Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *