Fotografia ślubna Olszyna USC

Fotografia ślubna Olszyna USC

Fotograf na ślub

Fotografia ślubna Olszyna USC i ten poniedziałek zostanie ze mną na bardzo długo! Wspaniała sesja plenerowa z widokiem na Karkonosze do tego wizyta w hodowli alpak ale to nie wszytko. Jak to zwykle bywa najpierw był ślub. Ślub miał miejsce w miejscowości Olszyna, a leży ona między Lubaniem a Gryfowem Śląskim. Piękna urokliwa miejscowość, niezapomniany ślub cywilny pełny radości, uśmiechu i wzruszenia. Dziękuję za możliwość uwiecznienia na fotografiach dla Was tego wyjątkowego dnia! 🙂

Fotograf na ślub cywilny

Realizuję fotografię na ślubach cywilnych i zawsze polecam Parom Młodym proponuję sesje plenerową w dniu ślubu. Podczas sesji, która miała miejsce zaraz wyżej przedstawionym ślubie działy się rzeczy nieprzewidywalne i całkowicie niezaplanowane. Ja jako fotograf dostałam informację „zabierzemy panią w fajnie miejsce”. I słowo fajnie nie oddaje zupełnie klimatu miejsca tej sesji plenerowej był 100 razy lepiej niż fajnie. Oczywiście wpisałam je sobie na moją listę wyjątkowych miejsc plenerowych:)
Podsumowując zdjęcia ze ślubu cywilnego mogą być pamiątką z samych zaślubin ale równie dobrze pakiet zdjęć może zostać dowolnie rozszerzony. I tak na przykład fotografie ze ślubu cywilnego mogą również rozpoczynać się na przygotowaniach a kończyć na oczepinach i sesji plenerowej. Ba mało tego nikt nie powiedział, że nawet robiąc maleńki ślub cywilny nie można mieć wspaniałej sesji narzeczeńskiej, a na sesje plenerową już po ślubie pojechać w daleki zakątek świata!
Jestem otwarta na Wasze wszelkie propozycje odnośnie miejsc fotografii:)

Jeśli planujesz właśnie ślub cywilny i potrzebujesz fotografa to serdecznie zapraszam od kontaktu
Serdecznie zapraszam na fanpage Magdalena Mieńko Photography.