Sesja rodzinna w Parku Miejskim w Legnicy

Sesja rodzinna Legnica

Sesja rodzinna miała miejsce w najstarszym i największym a być może i najpiękniejszym Parku Miejskim w Legnicy. Piękna pogoda, niedzielne przedpołudnie, park był prawie zupełnie pusty co dawało nam niesamowite możliwości.

Wykonuję sesje rodzinne zarówno z małymi dziećmi jak i dorosłymi ale również z całymi pokoleniami.

Legnica dysponuje wieloma fantastycznymi miejscami na sesję zdjęciową, zarówno na sesje rodzinne i dziecięce jak również na sesje ślubne.

Podczas ustaleń dotyczących tej sesji, klientka zapytała mnie czy wykonuje sesje rodzinne w Legnicy i naturalnie odpowiedź była twierdząca a kolejne pytanie zaskoczyło mnie totalnie. Pytanie to dotyczyło tego czy z dorosłymi dziećmi również – oczywiście odpowiedź była twierdząca, ale jak się później okazało wielu fotografów nie podejmuje się tego typu sesji, a wręcz określa do jakiej granicy wiekowej takie sesje tworzy.

U mnie nie ma limitów wiekowych, ani żadnych innych obostrzeń dotyczacych czegokolwiek 🙂 A w głębi marzę o sesji narzeczeńkiej siedemdziesioletnie pary – to by było coś!

Zatem jeśli chcesz sesje rodzinną czy dziecięcą napisz lub zadzoń do mnie. Wspólnie zgramy termin i miejsce. A zdjecia otrzymasz maksymalnie 10 dni po wykonaniu sesji.

Adres

ul. Runek Sukiennice- 19
59-800 Lubań

Kontakt

+48 605 734 792
mienkophoto@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *