Businessportraits direkt auf der MesseEventfotograf & MessefotografEventfotograf BerlinEventfotograf DresdenEventfotograf DüsseldorfEventfotograf LeipzigEventfotografie in LeipzigFoto LeipzigFotograf Berlin MesseFotograf Berlin MessefotografieFotograf Chemnitz MesseFotograf DresdenFotograf für Kongresse, Tagungen & SeminareFotograf Leipzig Messefotograf targi niemicyFotografia biznesowaFotografia eventowaFotografia eventowa WroclawFotografie Messe-ExponateFotografie MessestandesLeipzig fotografiaLeipziger Buchmesse 2019 FotosMessebilderMessefotograf LeipzigMessefotografie BerlinMessefotografie ChemnitzMessefotografie DüsseldorfMessefotografie EssenMessefotografie FrankfurtMessefotografie HanoverMessefotografie LeipzigProfessionelle MessefotografieProfessionelle Messefotografie BerlinProfessionelle Messefotografie ChemnitzProfessionelle Messefotografie DresdenProfessionelle Messefotografie FrankfurtProfessionelle Messefotografie LeipzigProfessioneller Fotograf LeizpigVeranstaltungsfotografie für PR & Social Media

Leipziger Buchmesse 2019 Fotos

Największa impreza w jakiej brałam udział!! Nie mam pojęcia ilu uczestników było i spodziewam się, że jeszcze ich liczą bo Targi Książki w Lipsku wciąż trwają.

Było fantastycznie. I nie, nie porwały mnie tony książek głównie w języku niemieckim, ani dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy, uczestników.

I powiem wam szczerze, że spóźniłam się, pierwszy raz się spóźniłam, ale było warto! Całe miasto stało, wjazd od strony miasta zakorkowany, na autostradzie stały auta czekając na wjazd na targi. Stałam i ja. Później biegłam. Szukałam Hali nr 4 i znalazłam ją, tą halę, ale jak okazało się po 8 minutach poszukiwań to była Hala nr 3 i zostało 2 minuty do końca wystąpienia. Jak dotarłam na miejsce było już po.

Stała gdzieś obok i rozdawała autografy.

I w myśl pewnego cytatu: “Głupim pytaniem jest tylko to, które chciałeś zadać, a nie zadałeś”.

I kolejny raz przytoczę słowa profesora Bartoszewskiego “Są w życiu rzeczy, które warto, są rzeczy które się opłaca, i nie zawsze to co warto się opłaca, nie zawsze to co się opłaca warto”.

Warto było!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *