Sesja nad morzem

Kobieca sesja nad brzegiem morza

Tego dnia pogoda była w kratkę, pół godziny kropiło, 15 minut nie kropiło to wyglądała niezapomniana sesja nad morzem. Słońca brak. Dominującym kolorem był szary. Z zewnętrznych warunków do wykorzystania miałam Stawa Młyny ale również szeroką plaże oraz niezmiennie piękne Morze Bałtyckie.

Jeśli marzysz o nadmorskiej sesji plenerowej czy to indywidualnej, rodzinnej czy ślubnej zadzwoń do mnie! Mam dziesiątki pomysłów na sesje nad morze, nie tylko w Świnoujściu. Również na klifach w Orłowie czy na Molo w Międzyzdrojach. Ale jeśli masz swoją wizję takiej sesji ja jestem otwarta i z przyjemnością uwiecznię na kartach fotografii Twój pomysł.
Nad morzem nie ma złej pogody na zdjęcia, no dobrze może poza burzą z deszczem 🙂 ale nawet jeśli jest to styczeń, listopad czy czerwiec nadmorski plener zawsze maluje się pełną paletą kolorów dając wiele możliwości zaaranżowania takiej sesji. Zadzwoń!

Zapraszam również do polubienia mojego fanpage Magdalena Mieńko Photography.

Posiadam w swojej ofercie vouchery na sesję zdjęciową co jest idealnym pomysłem na prezent. Bon upominkowy na sesję to wspaniały prezent dla żony, mamy, całej rodziny czy dziecka z okazji pierwszych urodzin lub komunii. Jeśli szukasz właśnie takiego prezentu napisz do mnie, ja postaram się możliwie szybko oddzwonić i ustalić szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *