Sesja rodzinna Lubin

Sesja plenerowa Lubin

Rewelacyjna sesja rodzinna

Sesja rodzinna Lubin, sesja w plenerze wczesną wiosną pełna energii, radości i uśmiechu. A to wszystko w pięknym Parku Wrocławskim w Lubinie. Sesja zdjęciowa lifestyle. Chcesz żeby rodzinny dom ozdabiały profesjonalne fotografie?
Umów się ze mną na sesję rodzinną.
Dane kontaktowe znajdują się tu

Powiem coś, co zapewne przeczytacie jeszcze wiele razy na tej stronie, uwielbiam dzieci. Z wykształcenia jestem pedagogiem – zaznaczam, nie z przypadku! Fotografia dziecięca to wspaniałe przeżycie, emocje jak na dłoni, uśmiech, radość ale i znużenie – bo nikt inny nie da ci bardziej do zrozumienia, że to już koniec zdjęć na dzisiaj, jak dziecko. W tym przedstawianym przypadku tak nie było. Jest jedno słowo, które określa nasz wspólny czas spędzony na tej sesji rodzinnej, to ENERGIA! Było rewelacyjnie.

Więcej moich zdjęć z fotografii rodzinnej poniżej:

Pomysłów na rodzinną sesję zdjęciową, mam tysiące, podobnie z miejscami gdzie można je zrealizować. Sesja rodzinna może odbyć się o każdej porze roku, i tu pewnie ktoś zaraz powie, ” że halo halo, ale jak w zimie zrobić plener?” – jeśli masz ochotę na zimową sesję rodzinną w plenerze zadzwoń do mnie a ja przedstawie Ci kilka pomysłów na jej realizację.
Wykonuje sesje rodzinne z dziećmi w każdym wieku – nawet z dorosłymi 🙂
Zadzwoń i umówi się na termin.

Adres

ul. Runek Sukiennice- 19
59-800 Lubań

Kontakt

+48 605 734 792
mienkophoto@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *