Sesja narzeczeńska

Sesja dla par

Sesja plenerowa miejska

Sesja narzeczeńska Wrocław. Są młodzi zakochani i szczęśliwi, sesja narzeczeńska miała miejsce przy okazji trzeciej rocznicy ich znajomości. Oby ten uśmiech towarzyszył Wam zawsze!

Sesja narzeczeńska to wspaniały prezent na ukochanej bądź ukochanego ale przede wszystkim do pamiątka i wspomnienie dla Was obojga.
Miejsce sesji przedślubnej to całkowita dowolność, najważniejsze aby Wasz komfort i nastroje były fantastyczne a cała reszta pójdzie jak z płatka.

Sesja przyszłej pary młodej to wspaniały pomysł na spróbowanie siebie z fotografem, na sprawdzenie czy styl pracy, kontakt jest dla nas odpowiedni. Ale to wszystko tylko techniczne pozytywne strony takiej sesji. Sesja narzeczeńska to przede wszystkim wspomnienie w postaci zdjęć, wspomnienie tych chwil kiedy jeszcze nie byliście małżeństwem. Ktoś może zapytać po co dwie sesje: narzeczeńska i plenerowa ślubna? To dwa zupełnie odmienne klimaty, pierwszy luźny i swobodny drugi formalny.

Sesja narzeczeńska może mieć miejsce wszędzie, może to być Wrocław ścisłe centrum, może to być park, a może być to dach waszego domu gdzie spędzacie wieczory, czy też ulubiony szlak górski, na który urywacie się wspólnie kiedy tylko macie chwilę.

Sesje dla par wykonuję na terenie całej zachodniej Polski, wykorzystuję do tego całe dobro naturalne, z którego można korzystać podczas sesji. Ale nie tylko, cenie również sesje miejskie, sesje lifestyle. I z mojego punktu widzenia najważniejsza jest naturalność, Wasza swoboda i komfort podczas tej sesji a miejsce sesji jest drugorzędną sprawą. Bo najważniejsze podczas takiej sesji są Wasze emocje, bliskość.

Zapraszam na fanpage Magdalena Mieńko Photography.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *