Studniówka 2023

Fotograf na studniówkę

Studniówka 2023 | Fotograf

Studniówka 2023 to bal na zakończenie szkoły średniej, ale to również impreza, której głównymi gośćmi są przyszli absolwenci szkoły. Zatem jeśli zależy Ci na zdjęciach ze studniówki przepełnionych energią, emocjami to jesteś pod właściwym adresem. Tym co charakteryzuje moje zdjęcia to właśnie emocje, które można na nich zobaczyć, a efekt ten osiągam dzięki bliskości. Nie stoję z boku i nie przyglądam się robiąc zdjęcia, ja jestem z Wami na parkiecie widząc, czując Waszą dobrą zabawę.

Najlepszy fotograf studniówkowy

Moje wieloletnie doświadczenie w reportażach studniówkowych gwarantuje Ci pewności wykonania profesjonalnych zdjęć studniówkowych, terminowe przekazanie, ale nie tylko. Najważniejsze jest zarezerwowanie terminu studniówki, bo jak wiadomo studniówki odbywają się tylko w styczniu i lutym – a to powoduje szybkie wyczerpanie terminów. Zatem jeśli już tu jesteś skontaktuj się ze mną i napisz jaki termin Cię interesuje. Po późniejszym potwierdzeniu wykonania fotografii studniówkowej przygotuję umowę – i to poza jakością zdjęć i terminowym przekazaniem kolejny atut współpracy ze mną – formalności (umowę, ewentualny aneks) przygotuję dla Ciebie ja. Umowa to potwierdzenie realizacji.

Zdjęcia ze studniówki

Zdjęcia studniówkowe to reportaż z balu. Reportaż obejmuje:

  • część oficjalną która zawiera: przemówienia, wystąpienia i polonez,
  • fotoreportaż z całej imprezy,
  • zdjęcia grupowe klas,
  • zdjęcia portretowe w trakcie zabawy,

Na studniówce jestem już ok. pół godziny przed rozpoczęciem uroczystości i pozostaje z Wami do północy. Po imprezie potrzebuję ok. 3-4 tygodni na selekcje i obróbkę zdjęć. Każde zdjęcie jest poddane obróbce graficznej. W zależności od ilości uczestników na studniówce możecie liczyć na od 300 do nawet 600 fotografii. Zdjęcia są przekazywane Wam w formie galerii cyfrowej w chmurze, na życzenie istnieje też możliwość zamówienia tradycyjnych indywidualnych nośników cyfrowych. Oczywiście jest możliwość otrzymania również wydruków zdjęć grupowych i także zdjęć dla wychowawców.
W przypadku dużych studniówek, wykonywane są one na 2 fotografów, tak aby każdy z uczestników znalazł siebie na zdjęciu.

Zadbaj o termin studniówki już teraz. Napisz do mnie wypełniając formularz, napisz kiedy i gdzie odbędzie się studniówka.