Blog fotograficznyFotografia biznesowa

Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa Wrocław

Fotograf dla firm

Fotografia biznesowa kilka słów. W ostatnim czasie miałam przyjemność fotografować dla jednej z dolnośląskich firm z branży metalurgicznej. Oczywiście cieszy mnie kiedy również w takich miejscach mogę fotografować, ale jeszcze większą radość sprawia mi fakt, iż co raz częściej firmy (absolutnie z każdej branży)  dostrzegają znaczenie profesjonalnej fotografii w swoim biznesie. Widzą potencjał reklamowy, marketingowy jaki płynie z profesjonalnie wykonanej fotografii – bo prawda jest taka i absolutnie ameryki tu nie odkryję, że od dawna sprzedają zdjęcia. Kiedyś głównie w sektorze produkcyjnym firmy widziały potrzebę sprzedaży w internecie i wykonywania sesji fotografii produktowej, dzisiaj to w znakomitej większości firmy usługowe odkrywają moc fotografii w biznesie. To jest ten łącznik między wykonywaną usługą, wizytówką w internacie, wyszukiwarką  Google i prezentacją swojej firmy w profesjonalny sposób poprzez fotografię biznesową. Zdjęcie!

Stąd tak duża potrzeba profesjonalnych sesji fotograficznych w firmach.

Jeśli dostrzegasz znaczenie fotografii w Twojej firmie w sprzedaży, promocji i marketingu i szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie szybko profesjonalną sesję biznesową – dobrze trafiłeś! Zadzwoń i umów się na termin.

Sesję wykonuję od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Twojej firmy. Sesja trwa od 1 do 2 godzin a zdjęcia w formie elektronicznej otrzymujesz linkiem do pobrania maksymalnie 48 godzin od zakończenia sesji. 

Dodatkowo wykonuję również fotografię eventową, festiwalową. Więcej moich zdjęć eventowych można zobaczyć klikając w link.

Adres

ul. Runek Sukiennice- 19
59-800 Lubań

Kontakt

+48 605 734 792
mienkophoto@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *