Fotografia biznesowa

Fotografia Eventowa

Fotograf dla firm

Fotografia biznesowa kilka słów. W ostatnim czasie miałam przyjemność fotografować dla jednej z dolnośląskich firm z branży metalurgicznej. Oczywiście cieszy mnie kiedy również w takich miejscach mogę fotografować, ale jeszcze większą radość sprawia mi fakt, iż co raz częściej firmy (absolutnie z każdej branży)  dostrzegają znaczenie profesjonalnej fotografii w swoim biznesie. Widzą potencjał reklamowy, marketingowy jaki płynie z profesjonalnie wykonanej fotografii – bo prawda jest taka i absolutnie ameryki tu nie odkryję, że od dawna sprzedają zdjęcia. Kiedyś głównie w sektorze produkcyjnym firmy widziały potrzebę sprzedaży w internecie i wykonywania sesji fotografii produktowej, dzisiaj to w znakomitej większości firmy usługowe odkrywają moc fotografii w biznesie. To jest ten łącznik między wykonywaną usługą, wizytówką w internacie, wyszukiwarką  Google i prezentacją swojej firmy w profesjonalny sposób poprzez fotografię biznesową. Zdjęcie!

Stąd tak duża potrzeba profesjonalnych sesji fotograficznych w firmach.

Jeśli dostrzegasz znaczenie fotografii w Twojej firmie w sprzedaży, promocji i marketingu i szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie szybko profesjonalną sesję biznesową – dobrze trafiłeś! Zadzwoń i umów się na termin.

Sesję wykonuję od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Twojej firmy. Sesja trwa od 1 do 2 godzin a zdjęcia w formie elektronicznej otrzymujesz linkiem do pobrania maksymalnie 48 godzin od zakończenia sesji. 

Dodatkowo wykonuję również fotografię eventową, festiwalową. Więcej moich zdjęć eventowych można zobaczyć klikając w link.

Fotografia biznesowa

Sesja wizerunkowa Wrocław
Fotografia biznesowa cennik

Fotografia biznesowa cennik

Szukasz fotografa do obsługi eventu lub do wykonania sesji biznesowej dla siebie bądź pracowników swojej firmy – jesteś pod dobrym adresem. Napisz do mnie a ja przedstawie swoją ofertę sporządzaną pod Twoje wytyczne.

Fotografia eventowa cennik

Fotografia eventowa to szerokie pojęcie w które wchodzą takie imprezy jak:

– eventy
– festiwale
– koncerty
– konferencje
– imprezy integracyjne, warsztaty,
– kongresy
– targi

Pierwsza godzina 400 zł brutto
Reportaż całodzienny 1600 zł brutto
Cena to
3 składniki:

- ilość zdjęć
- czas (ilość godzin, dni zdjęciowych, czas przekazania zdjęć)
- miejsce

Czas przekazania fotografii biznesowej / eventowej (zajawka na życzenie w dniu eventu) całość materiału maksymalnie 48 godzin od zakończenia zdjęć. Fotografie przekazywane są w formie elektronicznej do pobrania lub na życzenie klienta wysyłam płytę DVD z materiałem.

W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się ze mną, lub też znajdź mnie na Fb. W wiadomości proszę wskazać termin i miejsce eventu, czas trwania imprezy oraz ilość zdjęć jakiej oczekujesz.

3 zdjęcia biznesowe
czas realizacji 48 h
dodatkowe zdjęcie +99 zł

Sesja wizerunkowa cennik

Sesje biznesowe (portretowe), korporacyjne
i wizerunkowe wykonuję głównie w siedzibie klienta jak i w plenerze (miejskie). Posiadam mobilne studio fotograficzne co gwarantuje mi możliwość wykonania sesji studyjnej u klienta. Realizuję zdjęcia na potrzeby stron internetowych, CV, na portale społecznościowe tj. Linkedin czy Instagram.

Cena 450 zł

Fotografia reklamowa cennik

W fotografii reklamowej szczególną uwagę zwracam na wyjątkowość i korzyści, jakie dają Twoje usługi klientom i właśnie to ukazuję na fotografiach. Profesjonalnie wykonana sesja w Twoje firmie jest podstawą skutecznych działań marketingowych co znacząco wpływa na wizerunek firmy w internecie.

Sesje firmowe, wykonuję od poniedziałku do piątku. Fotografia dla firm to profesjonalna wizytówka Twojej firmy. Zdjęcia przygotowane są do użytku w internecie czy też na życzenie do druku. Nic tak nie wpływa na pozyskiwanie nowych klientów jak profesjonalny wizerunek firmy.

Ceny zaczynają się od
1200 zł brutto
Cena to
3 składniki:

- ilość zdjęć
- czas (ilość godzin, dni zdjęciowych, czas przekazania zdjęć)
- miejsce

Formularz kontaktowy