• +48 605 734 792
  • +49 179 2360971

Targi rolnicze Agra 2019 w Leipzig

Targi Agra w Lipsku

Targi rolnicze Agra 2019 w Leipzig

W tym tygodniu miałam okazję uczestniczyć pierwszy raz w Targach rolniczych Agra 2019 w Lipsku. Absolutnie nie znam się jeszcze(!) na rolnictwie i absolutnie jestem zachwycona tymi targami. Po pierwsze maszyny rolnicze, po drugie zwierzęta.
Atmosfera trochę jak na wiejskim odpuście, kramy z jedzeniem i piwem, piękna pogoda i tysiące uśmiechniętych ludzi. A w tym wszystkim potężne, zaawansowane technologicznie maszyny rolnicze, we wszystkich możliwych kolorach. Do tego te zwierzęta. Przede wszystkim, muszę to podkreślić, szacunek i opieka z jaką były traktowane zasługują na słowa uznania – zupełnie przeciwnie do targów psów z których kiedyś wyszłam po 30 minutach, nie mogąc patrzeć na dziesiątki cierpiących psiaków w za małych klatkach.

Fotografia targowa ma to do siebie, że trzeba odnaleźć się w każdych warunkach: czy to targi książki, targi podróżnicze, sportowe, tatuażu, czy właśnie targi rolnicze – i przyznam nigdy nie byłam tak zdekoncentrowana przy pracy! 😀 To wszystko przez te alpaki, krowy, prosiaczki, króliczki, indyki i gęsi chodzące gęsiego.

Wiedzieliście, że są wybory na najpiękniejszą krowę? Coś niesamowitego!

Inne zdjęcia fotografii targowej:

Please follow and like us:
error
Magdalena Mieńko

Close
error

Podobało Ci się? Udostępnij :)