Fotografia ślubna Wrocław

Fotograf na ślub Świeradów

Fotografia ślubna Wrocław – stąd wyruszałam na te zdjęcia, a fotografia ślubna to jedna z najbardziej emocjonujących dziedzin fotografii – przynajmniej dla mnie. A ten ślub zapadnie w mojej pamięci na bardzo długo! 🙂

Ceremonia ślubu odbyła się w Kościele Wszystkich Świętych w Brusach. Brusy, w sumie mogłabym napisać również Brusë to miasto położone w Borach Tucholskich na południowych Kaszubach. To bym mój pierwszy raz na Kaszubach i na pewno jeszcze tam wrócę! I jak widać nie ma odległości, której nie można przejechać czy nawet przelecieć – jak klient życzy sobie mojej obecności w tym szczególnym dniu, ja jestem, gdziekolwiek to jest!

Miałam tą przyjemność towarzyszyć młodym już od przygotowań, ileż tam było napięcia i emocji. Zadzwoniłam jak tylko dojechałam do miejscowości gdzie miało miejsce wesele, telefon odbiera Pani Młoda i mówi, że nie jeszcze nie robimy zdjęć (zostało 1 godzinę do rozpoczęcia mszy), bo właśnie ona wraca od fryzjera i kosmetyczki, chciałaby jeszcze coś zjeść – bo dzisiaj jeszcze nic nie jadła. Zatem była to najszybsza moja sesja podczas przygotowań. W jednym pokoju ubierał się Pan Młody, w kolejnym Pani Młoda. Jej uśmiech nie schodził z ust, a on stał skoncentrowany i poważny. Atmosfera była wyjątkowa a w to wszystko wpleciony był język kaszubski, który słyszałam po raz pierwszy.

Pod kościół zajechaliśmy jeszcze z lekkim zapasem czasu. Dalej działa się tylko magia.

 

Fotograf na wesele Wrocław

Na wesele pojechaliśmy do remizy strażackiej, która chyba remizą już nie jest tylko piękną i nowoczesną salą ślubów z ogrodem i miejscem zabawy dla dzieci. Tego dnia było bardzo gorąco, ale absolutnie nikomu to nie przeszkadzała a goście weselni bawili się wybornie, co z resztą widać na fotografiach z wesela. Z wesele wyszłam po oczepinach, a że były bardzo długie i dostarczyły niesamowitych wrażeń nie tylko gościom ale i mi opuściłam sale chwilę przed drugą w nocy.

Kilka dni później umówieni byliśmy na sesję plenerową. Porwali mnie, doskonale wiedzieli czego chcą, i tak trafiliśmy nad jezioro Jezioro Charzykowskie, ale nie tylko tam miała miejsce sesja plenerowa.

Mimo, że jestem fotografem w Wrocławia i jego okolic to wykonuję sesje fotograficzne na terenie całej Polski.

Jeśli podobają się Wam moje fotografie, zachęcamy do zapoznania się i skorzystania oferty. Wykonuję również sesje plenerowe, które mogą być dodatkiem do reportażu ślubnego. Zdjęcia ślubne mogą także odbyć się bez zamawiania pełnego reportażu z dnia ślubu.

Adres

ul. Runek Sukiennice- 19
59-800 Lubań

Kontakt

+48 605 734 792
mienkophoto@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *