Reportaż komunijny

Reportaż komunijny Wrocław

Reportaż komunijny

A w roli głównej Ania. Od wczesnych godzin porannych 6 maja 2018 roku Ania wraz z całą rodziną szykowała się na przyjęcie I Komunii. Podniosłość chwili była mocno wyczuwalna i grzeczność komunistki również:)  W Parafii Maksymiliana Mari Kolbe w Lubinie już pół godziny przed czasem wszystkie dzieci stały wyczekując wejścia do kościoła, to była niewielka uroczystość, klimatyczna.  Po kościele jak to zazwyczaj bywa miały miejsce wspólne zdjęcia rodzinne. Następnie przyjęcie, sesja komunijna w plenerze, zdjęcia rodzinne w plenerze, a na końcu, na zachód słońca pojechałyśmy w pole rzepaku. Co tam się działo! Jaka współpraca, goniło nas zachodzące słońce i chęć uchwycenia tych ciepłych promieni słonecznych. Ania nie dość, że ochoczo współpracowała to jeszcze zasypywał dziesiątkami pomysłów co jeszcze mogłaby w tym rzepaku robić i jak się ustawić by zdjęcie było super. Obie bawiłyśmy się wybornie:)
Zapraszam na reportaż z okazji pierwszej Komunii Świętej. Komunia Św. to niepowtarzalne wydarzenie, w życiu dziecka i całej rodziny. Warto uwiecznić ten czas na fotografiach, aby były wspaniałą pamiątką.
Poza reportażem z Pierwszej Komunii Św. wykonuję również plenery komunijne.

Plener komunijny

ma tą zaletę, że można wykonać w dniu komunii bądź w dowolnym dniu po uroczystości, np. w trakcie trwania białego tygodnia.
Plener komunijny jest także idealnym prezentem dla dziecka, które przystępuje do pierwszej Komunii Świętej.
Zainteresowane osoby reportażami, plenerami komunijnymi i Voucherami na prezent zapraszam do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *